Wpis z mikrobloga

Mireczki kumpel prosił mnie bym poskładał mu jakiś komputer do Internetu, oglądania filmów w gry raczej nie gra. Wydłubałem taki zestawik na morele powiedzcie mi czy jest ok i najważniejsza kwestia zasilacza czy nie jest z czarnej listy czy coś #pdk

Procesor AMD Athlon 5350 AM1, 2.05 GHz, 2MB cache L2, 25W, BOX
Płyta główna ASRock AM1B-M AM1 (DDR3/2xSATA3/mATX)
Pamięć GoodRam Play 4GB 1600MHz DDR3 CL9 (GY1600D364L9S/4G)
Obudowa SilentiumPC Gladius M20 Pure Black (SPC125)
Zasilacz Antec VP 500 - 500W
Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)

Z góry dzięki za jakiekolwiek rady i sugestie ;*

#pcmasterrace #pc #komputery
  • 23
@Jarzyna: @Ranven: spokojnie cumple to ma byc zwykly tani komputer, wole 1TB SATA niż 128GB SSD to nie ma byc potwór do Wiedzmina tylko zwykly komputerek najważniejsze żeby długo służył zresztą 500GB kosztuje 20zł taniej wieć lepiej doplacic i miec 1TB
@Pestilence: Zestaw wydaje się spoko. Posprawdzałem tę części na liście, próbowałem się do czegoś #!$%@?ć, ale w sumie bez rezultatu. Jedyne co, pomyślałbym o dodatkowym, małym SSD. Tak, wiadomo - nie Wiedźmin. SSD jednak zwiększa po prostu dramatycznie komfort pracy. Nawet biedo-komputer z SSD i Windowsem 7 zapieprza w OS-ie jak mały motorek.
@Bialy_Mis: Jako 4-rdzeniowiec do FHD starczy, a dużo tańszy niż najtańsze i3. To biedo-komp, którego jedynym zadaniem z tego, co widzę - oprócz tego, że ma działać - jest obsługa fhd. Jak starczy, to po cholerę ładować coś innego. Sam procek zaś z tego, co czytam, to podstawa do robienia biedo-kompów pod gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)