Wpis z mikrobloga

@p3k1: Jesteś pewien? Wczoraj jechałem Green Cab Taxi w Łodzi i pan taksiarz mówił, że jego korporacja ma jakąś umowę z Uberem i jeśli kierowca chce to może dołączyć do Ubera i łapać zlecenia na przemian. Green Cab z Uberem to sobie potem jakoś rozlicza. Taksiarz mówił, że nie zna szczegółów bo on nie chce do tego przystąpić, więc nie wszystko musi się zgadzać :P
@Vincenzo: @crouch3r: @tentamten: @mekosx: @zpue: wczoraj rozmawiałem z gościem z UBER i powiedział że wszystkie korporacje Taxi walczą teraz o to Uber Taxi właśnie i chcą bardzo z nimi wspołpracować. Różniło by się to w Warszawie tylko tym że mogą korzystać z bus pasów wtedy i wiadomo że trochę drożej ale jednak szybciej.
Ale też powiedział że bedzie ciezko to wprowadzić bo niby taksówka nie może mieć
Jesteś pewien? Wczoraj jechałem Green Cab Taxi w Łodzi i pan taksiarz mówił, że jego korporacja ma jakąś umowę z Uberem i jeśli kierowca chce to może dołączyć do Ubera i łapać zlecenia na przemian. Green Cab z Uberem to sobie potem jakoś rozlicza. Taksiarz mówił, że nie zna szczegółów bo on nie chce do tego przystąpić, więc nie wszystko musi się zgadzać :P


@Tylko_na_chwilke: Jest coś takiego i nazywa się