Wpis z mikrobloga

Mnie najbardziej #!$%@? w tej calej sytuacji to ze przez grupe #!$%@? i bezmozgow, moj ojciec uczciwy, nie #!$%@?, nie majacy problemu z uberem, taksowkarz bedzie mial mniej pasazerow.
Sam okreslil bohaterow akcji mianem idiotow, ale gdy mu opisalem ilu ludzi deklaruje zaprzestanie poruszania sie taksowkami to posmutnial. #!$%@? sie janusze taksowek mam nadzieje ze za ta akcje pojdziecie siedziec. Jestem zly.

#uber #afera #przykre #warszawa
  • 34
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Żyć to znaczy żyć po prostu, utrzymać mieszkanie, zjeść za coś, wyskoczyć czasem na miasto. Skąd takie informacje o tym że kierowcy taxi używają Uber? Spotkałes takiego?
  • Odpowiedz
@Hank_Stinson: Polska traci duszę,zniszczony mały handel osiedlowy przez hipermarkety,bary mleczne przez sieciowe gównodajnie,teraz cierpieć będą uczciwi taksówkarze(znam takich)przez paru debili,którzy bardzo pomogli,,korporacjii".
  • Odpowiedz
@Hank_Stinson: spotkałem w wawie kilku taksówkarzy, szczególnie zapadł mi w pamięć jeden pan ok 50 lat co jest zapalonym graczem world of tanks. Mili ludzie byli pozytywnie nastawieni do przybysza z polski b.

tych śmieci od ataków na ubera trzeba powsadzać do więzień, bez zawiasów i zabrać im licencje na taksówki.
  • Odpowiedz