Wpis z mikrobloga

Mnie najbardziej #!$%@? w tej calej sytuacji to ze przez grupe #!$%@? i bezmozgow, moj ojciec uczciwy, nie #!$%@?, nie majacy problemu z uberem, taksowkarz bedzie mial mniej pasazerow.
Sam okreslil bohaterow akcji mianem idiotow, ale gdy mu opisalem ilu ludzi deklaruje zaprzestanie poruszania sie taksowkami to posmutnial. #!$%@? sie janusze taksowek mam nadzieje ze za ta akcje pojdziecie siedziec. Jestem zly.

#uber #afera #przykre #warszawa
  • 34
@Hank_Stinson: Jak to się mówi: świat się zmienia. To że jakiś Heniek czy inny Zdzisław pół życia spędził na taksówce nie oznacza, że tak będzie zawsze. Albo idziesz z duchem czasu albo przegrywasz. Może brutalne ale prawdziwe. Oczywiście żeby było jasne: nie pochwalam niszczenia mienia, ale jeśli miałbym wybór między droższą taksówką a tańszym Uberem - brałbym Ubera bez wahania. Zrozumćie jedno taksówkarze: to nie wy zmienicie świat tylko on zmieni
@Hank_Stinson: tak to jest z taksówkarzami. Poznałem paru naprawdę spoko gosci, ale i parę razy spotkałem typowych taksiarzy chcących uwalic klienta na kasie. Przez nich teraz jak w obcym miejscie wsiadam do taksowki to pierwsza rzeczą jaką robie to odpalenie gosa w telefonie by wyrysowac trasę ;) uber stał sie lekiem i to że ludzie rak chetnie z niego korzystają to tylko efekt działań samych taksówkarzy. Tak jak dawna TP sa
@Hank_Stinson: Nikt rozsądny nie będzie "pakował" wszystkich przedstawicieli zawodu do jednego worka. Osobiście bardziej ufałbym taksówce zamówionej u dyspozytora niż kierowcy Uber`a. Z drugiej strony tu też nie jest najlepiej bo zdarza się zapłacić za ten sam kurs i w tej samej korporacji dwie różne ceny (ta sama pora dnia).
@Hank_Stinson: deklaruje sreklaruje, myslisz ze dlugofalowo ma to jakis wplyw na sytuacje taxi i ubera? Gdyby niszczenie grup zawodowych albo konkretnych firm faktycznie bylo takie proste to kazda firma nasylalaby wandali na samego siebie. Jedyny dotkliwy skutek po tej akcji jest taki ze ludzie zaczna dowiadywac sie co to jest ten caly Uber o ktorym jest tak glosno.

Po za tym co kierowcy taksowki przeszkadza byc jednoczesnie kierowca Ubera? Bardzo wiele
U mnie na wsi tzw private taxi często jeździ jako uber :-) i teraz najlepsze gdy jest jakiś koncert lub mecz i jest duże oblężenie korpo taxi mówi ze taxi owsze ale za 1,5 h a uber juz za 4 min .. Tylko z powodu dużego zainteresowania stawka x2,5 tak samo sie dzieje gdy jest zła pogoda twierdzi apka ze jest duże zainteresowanie a mało aut i stawka w górę ...
Dużo mirkow to debile, przejrzyj tag i zobacz ilu madrali wpadło na pomysł żeby zamawiać auta z korporacji i nie przychodzić. To jest szczyt bezmyślności i życzę im tego samego w życiu codziennym.


@Robert_K: taksiarze dokładnie tym samym, w stosunku do ubera, się chwalili na swoim fejsbuniu, więc nie jest to jakaś specjalnie innowacyjna idea.
Gdzie żeby z tego żyć trzeba jeździć po 12h dziennie z tego co mówił mi kierowca w Warszawie ostatnio i trzeba mieć auto nie starsze niż 10 lat.


@Robert_K: zależy co znaczy żyć, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Znajomy jeżdżąc w same weekendy zarabiał ponad kafla, a prowizja też jest pewnie o wiele większa niż przy taksówkach. Poza tym i tak robi wielu taksówkarzy, że jeżdżą w korpo, a