Wpis z mikrobloga

#ubierajsiezwykopem #modameska #dx #aliexpress #januszebiznesu

Strategia polskich sklepów odzieżowych, "pro marek", kup u chińczyków, narzuć swoje logo, przyklej cenę 800zł, czekaj na frajera.

http://bytom.com.pl/kurtki-i-plaszcze,kurtka-rovigo-2-297-k-4504-23205-p

Prym w tej dziedzinie wiedzie Bytom, "sztuka krawiectwa" od #!$%@? wie kiedy. Jednak większość ich produktów wygląda na chińszczyznę wysokiej jakości, jak poliestrowe kurtki, tylko z lepszego sortu ;)

...z kolei Vistula się nie kryje, sam miałem made in china na kurtce z 2014 roku :D

Wiele takich przykładów widzę, aliexpress jeszcze jest drogie, ale są inne sklepy z chin, niekoniecznie aukcje, a sprawdzone firmy.
Kurtka przejściowa, która u nas kosztuje $50-$100, tam kosztuje $20-$30...
Kurta z prawdziwej skóry, która u nas kosztuje $300-$500, tam kosztuje $100-$200... Serio? Mają aż taki wybór zwierząt w Chinach? :|
Kurtka z ładnego materiału, elegancka, kosztuje u nas $200-$300, tam około $100 :|

Chyba zacznę zamawiać, ale u sprzedawców, którzy podają tabelę rozmiarów z pełnymi wymiarami.
źródło: comment_8W4WQV7Do0bYS6a8jp0wX3BcrPrWo6CD.jpg
  • 10
@zeglarz29: nie miałem marynarki, ale kurtkę przejściową za 599zł, miała na metce:
-unikać wody
-prasować
-delikatne czyszczenie chemiczne
...
Dałem do czyszczenia chemicznego bez wody, najdelikatniejsze, zgodnie z zasadami na metce. Efekt? Cała powłoka, ta guma, zeszła jak masło z noża ;/ Vistula odmówiła wymiany kurtki czy zwrotu pieniędzy. Nie będę latał po sądach z kurtką. Dodatkowo ta guma lekko schodziła podczas...deszczu o_O.
Więc po tym przypadku, zwisa mi, gdzie jest
@zeglarz29: bo w części ubrań jakość ma super...a znów inne przypominają chińskie ubrania za $10...
Szkoda, że czas oczekiwania wynosi 15-20 dni, ale jak zobaczyłem wybór
http://chinskie-sklepy.pl/chinskie-sklepy-internetowe/ w tych sklepach, to mi szczena opada. Ważne by patrzeć na rodzaj materiału i rozmiarówkę z tabelką, noi omijać raczej aliexpress, tylko pójść do normalnego chińskiego sklepu, który trzyma jeszcze standardy jakości.

@Amvl: wyżej w linku, znalazłem zestawienie sklepów, jeśli chodzi o odzież,
@AntiPlay: wiesz z jednej strony masz racje ale z drugiej to naiwne co mowisz
ja moge ci zareczyc ze zadnej z tych rzeczy z light in a box nie dostaniesz w tej jakosci jak na obrazku
to juz bylo przerabiane przez wiele osob zawsze przychodzi jakies gowno przypominajace produkt z obrazka