Wpis z mikrobloga

@Ninik: a myślałem że się to już zmieniło, kiedyś obserwowałem całkiem podobny przypadek w rodzinie ale to było już sporo lat temu. Ostatecznie zabieg został wykonany, tylko że prywatnie bo na szczęście mieliśmy pieniądze, ale co by było gdybyśmy mogli liczyć tylko na państwo?

Czasami aż chciałbym żeby ci wszyscy ZUSopiewcy i inni tacy doświadczyli tego typu rzeczy żeby w końcu zrozumieli że ten system i tak nie działa, no ale
Czasami aż chciałbym żeby ci wszyscy ZUSopiewcy i inni tacy doświadczyli tego typu rzeczy żeby w końcu zrozumieli że ten system i tak nie działa, no ale mimo wszystko nie lubię życzyć komuś czegoś niemiłego.


@xetrov: ZUSu jako takiego nie popieram i jednocześnie zastanawiam się czy jest dobre wyjście z tej sytuacji. Poczytaj sobie moje ama - ja bez NFZ byłbym w ciemnej dupie... koszt jednego aparatu to ok 10k, a
Czasami aż chciałbym żeby ci wszyscy ZUSopiewcy i inni tacy doświadczyli tego typu rzeczy żeby w końcu zrozumieli że ten system i tak nie działa, no ale mimo wszystko nie lubię życzyć komuś czegoś niemiłego.


@xetrov: a co ma do tego ZUS? w ogóle to jak chodzi o system opieki zdrowotnej to ZUS robi tylko za instytucję finansową, przyjmuje składki i przelewa je do NFZ.

Co do NFZ to oprócz tego,
Miałem ich w sumie 3, plus ceny zabiegów, ceny pobytu w szpitalach, ceny rehablitacji itd.


@jak_to_mozliwe: to gratuluję, jakoś mamy mniej szczęścia - czy to w przypadku babci, gdzie może dochodziła niechęć do inwstowania w osobę w podeszłym wieku jak i w przypadku młodszych osób w wieku produkcyjnym, czyli takich które płaciły im składki, zazwyczaj trzeba było mniej lub więcej dopłacać i załatwiać samemu. Sam zresztą muszę robić to samo teraz
@xetrov: zus nie ma nic do tego to nfz oplaca wykonana procedure po spelnieniu ich kryteriow. Sam widzisz, ze maja wysrubowane kryteria ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@su1ik: napisałem wyżej. Poza tym w normalnej firmie nie obchodzi mnie kto jest podwykonawcą, uderzam do tego komu płacę a nie szukam w łańcuszku podwykonawcy który spieprzył sprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@su1ik: w takim razie co miesiąc przelewam pieniądze na złe konto, dziwne, że ZUS też się myli na swojej stronie.

Czy Ty czasem nie jesteś studentem prawa że tak przyczepiłeś się do zupełnie nieistotnej, a wręcz nieistniejącej w tym konkretnym przypadku rzeczy, ignorując to co pisze druga strona i kompletnie nie poruszasz istoty zagadnienia?
xetrov - @su1ik: w takim razie co miesiąc przelewam pieniądze na złe konto, dziwne, ż...

źródło: comment_WLIfAfnVNimfDFYaAGmFULCQpGirUxDF.jpg

Pobierz
@Ninik: Na to wygląda. Odpowiadałeś w końcu na tekst o zabiegu usunięcia zaćmy pisząc, że "Wcale nie czeka się 25lat jeśli masz drugie oko ok."

Jeśli pisałeś o czymś innym, to trochę ten Twój post z dupy jest, nie sądzisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)