Wpis z mikrobloga

Mirki z #epapierosy czy ja dobrze kminie? Aktualnie jestem na etapie kupienia nowego fajka i wczoraj z ciekawosci sobie obczailem bazy i teraz chcialbym zapytac czy aby zrobić swoj liquid wystaczy kupic np to https://e-dym.pl/pl/bazy-i-aromaty/353-vpg-70-30-6mg.html i do tego dowolny aromat? Przeciez to wychodzi darmo prawie;d normalnie pale liqueen albo vivo caly czas te same smaki :ananas, truskawka, banan moze ktos poleci odrazu aromat:p
  • 18
Każdemu co innego smaczy i w innych proporcjach.
Ja też dopiero zacząłem mieszać i testuje po kolei. Z pierwszych prób wyszło że tam gdzie ja prawie nie wyczuwam aromatu małżowina twierdzi że to akurat...
Z tego co wyczytałem to nie ma żadnego pewniaka jeśli idzie o aromaty.
Trzeba samemu przetrzeć szlak.
A na dodatek z firmy x np.banan będzie ok a wiśnia ląduje w zlewie.
@DzisiajJestPoniedzialek: Nie wiem na czym jedziesz teraz. Zestaw da radę, ale na 70% nie ostateczny.
Nautek to chyba dopaszczowiec. Raczej mocniejsze liquidy, ale musisz to sprawdzić samemu.
Nie używałem, z opinii wnioskuję że dobrze oddaje smaki.

Zastanów się nad kręceniem własnych grzałek to też wychodzi prawie darmo (drut się przepala i działa dalej a bawełna np.płatki muii 1szt około 0,60gr - zrobisz z niego +/- 5 knotów).
@zadr: też to jest opcja pomysle;) a siedze od dwoch lat na mild masterze tylko batki co pare miesięcy dokupowalem. Kolega zakupil nunchaku v3 i tak sobie pomyslalem ze moze sobie tez cos wezme nowego ale najpierw poczytam opinie. Teraz znowu czytam ze ten nautlilius niendabrady tej bazie ze musze kupic 50/50 i idzie zglupiec;d
@zadr: czemu trzeba czekać 7 dni niby? Z 30 smaków, które robię może 15 potrzebuje steepingu, reszta to shake'n'vape. Większość owocówek jest gotowa po nocy a część po tygodniu wręcz wietrzeje i traci smak (ananas z Ina, Strawberry (ripe) z TPA są przykładem).
@Waspin: Jeszcze nie mam swoich sprawdzonych receptur. Z tego co czytałem :)
Nie przykładam się do wytrząsania. Potrząsam odstawie, wrócę następnego dnia potrząsnę i odstawię (czasem zapomnę kilka na kilka dni).
Czytałem o kąpielach w ciepłej wodzie, kaloryferze a nawet mikrofali. Ale i tak wszyscy rekomendowali steeping.
Owocówki ok. 5 dni, kawa 5-7, tytoniówki 10 - 15 dni.
Na razie tego się trzymałem...