Wpis z mikrobloga

Jak to mawiał nasz narodowy wieszcz, jego ekscelencja Zbigniew Stonoga "Szkoda szczępić ryja".

Nie będę odpowiadać bo głupoty piszesz.


@Veno86-grze:
No tak, czego ja się spodziewałem XD Masz rację, szkoda strzępić ryja, sobie w notatce zapisze żeby następnym razem nie marnować czasu na próbę rozmowy. SIĘ POPISAŁEŚ XD
  • Odpowiedz
@Veno86-grze:

wyklepałem swoje wypociny żeby Ci odpowiedzieć, ale stwierdziłem że nie ma sensu XDD

Nie widziałem ich ale patrząc na inne twoje wypociny masz rację - to nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@PMV_Norway:

w Polsce jakos tak sie #!$%@? porobilo, ze wywieszajac flage biora cie zaraz za narodowca, my jako narod wstydzimy sie czasem wlasnej flagi


Bo kiedy przez ostatnie grube parę lat jedynymi osobami które pojawiały się wszędzie z tą flagą i symbolami są narodowcy i ludzie którzy robią #!$%@? 11 listopada to nie dziwię się umiarkowanym / tym którzy nie chcą mieć z radykałami nic wspólnego, że wstydzą się
  • Odpowiedz
@vind: Bardzo trafny komentarz o tym że symbolika na tych koszulkach i bluzach jest naładowana nienawiścią.
Zgadzam się w 100%.

Zamiast "Śmierć Wrogom Ojczyzny" można po prostu napisać "Uwielbiam Polskę" i tyle. Radosny i pozytywny wydźwięk. Bez przekreślania jakichś symboli, bez przekreślania "pedałów", bez przekreślania "tęczy". Patriotyzm ma być uczuciem pozytywnym a nie stresującą nienawiścią do chochołów.

Już pominę idiotyzm koszulek z husarią. Przyczepili się do tego wzoru i trzepią
  • Odpowiedz