Wpis z mikrobloga

  • 606
Przykładowa rozmowa Dudy z Kaczorem:

Duda: Wszyscy specjaliści mówią, że łamiemy prawo, ludzie się zorientują i stracimy poparcie.

Kaczor: Nie pieniaj. Będziemy się upierać, że nie łamiemy prawa. Słowo jednego specjalisty przeciwko słowu jednego z naszych. Będziemy się kłócić i ludzie pomyślą, że jest jakaś dyskusja i różne interpretacje. Wtedy my powiemy, że to nasza interpretacja jest prawidłowa, a inni są przeciwko, bo ich odrywamy od koryta.

Duda: I ludzie się na to nabiorą?

Kaczor: Jak nie jak tak. Jeszcze będą nam kibicować

#bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka
  • 51
Bo ty myślisz, że przeciwnikami PISu są tylko KODowcy. Ja piszę o prawnikach[...]. Profesorowie, którzy nie zgadzają się z PISem i mówią, że łamią prawo to też są świnie odrywane od koryta?


@Howea: jeśli myślisz o profesorach i prawnikach, to po co umieszczasz w swoim poście to:

"Wtedy my powiemy, że to nasza interpretacja jest prawidłowa, a inni są przeciwko, bo ich odrywamy od koryta."


?

No chyba, że to tak
Na miejscu PIS, gdybym miała takie poparcie jakie oni mieli, to bym pokazała, że jestem lepsza od tych co kwiczą, że ludzie dobrze zrobili na mnie głosując.


@Howea: Problem w tym, że oni jak i media robią z igły widły, zamieniają fakty i robią generalnie ferment.
To co robi teraz opozycja jest nie porównywalne z tym czego to dotyczy i tak naprawdę nie walczą o jakąś idee, tylko oto by obalić
W pokoju obok:
...
P: I myślisz, że oni to tak wszystko łykną? Przecież myśmy robili to samo! Jak możemy teraz wytykać cokolwiek innym?!
L: Jak nie łykną jak łykną! Wyborcy w Polsce to barany, wybaczą Ci wiele, bylebyś atakował i obrażał tych, których oni nie lubią. Zresztą masz też kontakty w bankach, sypną co nieco na kampanię i sondaże. O nic się nie bój!
P: Ale to trzeba być skończonym idiotą