Wpis z mikrobloga

  • 606
Przykładowa rozmowa Dudy z Kaczorem:

Duda: Wszyscy specjaliści mówią, że łamiemy prawo, ludzie się zorientują i stracimy poparcie.

Kaczor: Nie pieniaj. Będziemy się upierać, że nie łamiemy prawa. Słowo jednego specjalisty przeciwko słowu jednego z naszych. Będziemy się kłócić i ludzie pomyślą, że jest jakaś dyskusja i różne interpretacje. Wtedy my powiemy, że to nasza interpretacja jest prawidłowa, a inni są przeciwko, bo ich odrywamy od koryta.

Duda: I ludzie się na to nabiorą?

Kaczor: Jak nie jak tak. Jeszcze będą nam kibicować

#bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@secondreality: @TakbirSrakbir:

.>bądź banhammerowym trollemi i pisowcem zarazem i żartuj z rzekomej wzajemnej adoracji urojonych członków neuropy i ich rzekomych urojeń politycznych

.>rozpocznij chwilę później wzajemne adorowanie się po noskach z innym banhammerowym trollem i tarzaj się w swoich urojeniach politycznych

xDD
  • Odpowiedz
zrobił w ch*ja Polaków na OFE


@TakbirSrakbir: znowu to OFE, przypominam że Kaczyński był przeciwny ostatniej reformie OFE bo uwaga - OFE to największe oszustwo ostatnich 25 lat i należy je zlikwidować
  • Odpowiedz
via Android
  • 16
@secondreality: Długo nie myślałam. Starałam się tylko wczuć w Dudę, który skończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim i na pewno zdaje sobie sprawę, że łamią prawo. I pewnie też wielu jego kolegów się go pyta czy rozum postradał. No i jedyne co mi przyszło do głowy to to, że Kaczor go tak zmanipulował.
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@Bartpabicz: Oni niech sobie kwiczą, ale to nie usprawiedliwia łamania prawa. Na miejscu PIS, gdybym miała takie poparcie jakie oni mieli, to bym pokazała, że jestem lepsza od tych co kwiczą, że ludzie dobrze zrobili na mnie głosując. A oni pokazali, że wcale nie są od nich w niczym lepsi. Mogli coś zrobić, żeby w Polsce było lepiej, ale chyba nie o to im chodzi.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Bartpabicz: Nie rozumiem o co ci chodzi. Gdzie ja niby pisze, że wrzask KODu jest nieprawdziwy? Przecież tam, gdzie w tej wymyślonej rozmowie piszę o specjalistach to nie mam na myśli KODowców tylko prawników.
  • Odpowiedz