Wpis z mikrobloga

Napisałem to już w jednym z komentarzy, ale chciałbym powtórzyć i tutaj.

Nasza moderacja popelnila blad, ktory nie powinien miec miejsca. Przyznalismy to i przeprosilismy, teraz dazymy do dlugofalowego naprawienia sytuacji.

Dalsze niszczenie serwisu poprzez zalew zbozowych znalezisk uwazam za trollowanie. Jezeli ktos chce sie dalej bawic w ten sposob, Wykop nie jest dla niego dobrym miejscem.
  • 141
@m__b: Drogi Michale o ile, całą te afere traktowałem jako żart, to teraz się lekko zdenerwowałem, co to za mimowolna manipulacja, dodając zboże z automatu do black listy?to bardzo nie fair z waszej strony, trzeba było Elficką adminkę nakłonić do przeprosin i max za kilka dni był by spokój, a w ten sposób cenzurując robicie sobie więcej wrogów niż przyjaciół... Jako człowiek walczący z systemem, #!$%@? taki serwis gdzie jawnie jest
@m__b: Obserwowałam całą tą aferę z daleka, ale widzę że tu się nigdy nic nie zmieni.

Drogi Michale, użytkownicy dali wam jasno do zrozumienia co myślą o obecnych zasadach moderacji. Po chwili dobrej miny do złej gry (zmiana logo, zmiana avarara Rudej) dalej postępujecie po swojemu

- oświadczenie, które nic nie zmienia

- odbanowanie kilku z kilkudziesięciu (ok - 60-70 osób)

- manipulacje głosami przy znaleziskach nie o zbożu

- decydowanie
@m__b: dziwnym trafem wasza moderacja powtarza jeden błąd za drugim licząc że wszystko się samo rozejdzie po kościach, przeczytajcie jeszcze raz o co chodzi ludziom i zacznijcie wyciągać wnioski, bo zaczynacie kolokwialnie mówiąc lecieć w ch*ja z ostatnimi akcjami. zamiast szanować ludzi którzy przynoszą wam pośrednio pracę traktujecie ich jak małe dziecko które sobie pokrzyczy i mu przejdzie.
@m__b: popełniliście kolejny, dodając ludziom tag do listy i dopisując ten tag do wszystkiego co wam się nie podoba!

Jestem top1 dodających i w top3 rankingu jestem więc jedną z niewielkiej grupy osób tworzącej ten serwis, nie jestem trollem dodającym fotografie z kałem nie byłem członkiem neuropy, a mimo to jestem osobą, która popiera ten "wykopowy ruch obywatelski".

Głosy byście poprawili oczywiste niedoróbki w regulaminie pojawiały się często w formie pojedynczych
@5th: "że iż", ja pierniczę, ale zlepek. : O A na punkcie językowym ktoś pieprznięty musi być - mnie do tego zobowiązuje zdobywane wykształcenie. Wiem, że bezrobocie i wiem, że debile - ale nie wszyscy. Ja dbam o swój poziom: i o język. Świadczę o nim, świadczę nim - i skoro mam wyższą kompetencję niż standardowy użytkownik to dlaczego miałabym jej nie wykorzystywać? :)
@Xanthia: Anka jest zawodową modelką? Daj mi link do jej portfolio w takim razie, na maxie, megamod, gdziekolwiek. No chyba że #!$%@? głupoty jak zwykle, ale mam nadzieję, że przynajmniej tym razem nie robisz z gęby cholewy.
@Xanthia: no tak, bo posiadanie konta w 2009 roku w niszowym portalu portalu czyni dziewczynę modelką. Zajebista jesteś. Pokaz mi coś aktualnego, a nie jakiś szajs sprzed 4 lat. W końcu sama napisałaś, że ona JEST zawodową modelką, a nie była albo bywała. Miej honor.
@marwiec-: Aktualnie jest najbardziej znaną moderatorką w internetach, od kiedy pracuje dla wykopu nie pozuje. Jej zdjęcia były legalnie opublikowane w porfolio fotografa, który te zdjęcia zrobił. Jeżeli to nie czyni z niej fotomodelki to co, kurę?

W momencie pozowania wykonywała zawód fotomodelki - nie napisałam, że jest ZAWODOWO fotomodelką. Nie wciskaj mi kitu wzorem administracji i nie przekręcaj moich słów.
Jej zdjęcia były legalnie opublikowane w porfolio fotografa


No tak, były i chyba nadal są - i co z tego.

Jeżeli to nie czyni z niej fotomodelki to co, kurę?


Coś Ci się dziewczyno pomieszało - osoba pozująca do zdjęć nie jest automtycznie modelką. Tak samo jak osoba, która gra w piłkę nie jest zawodowym piłkarzem. Czego Ty nie rozumiesz? Przecież to jest proste!

nie napisałam, że jest ZAWODOWO fotomodelką


a Anka