Wpis z mikrobloga

@viejra: "gejowate joggersy" uwielbiam prawilniakow którzy wymyślają sobie jakieś kodeksy co jest prawilne a co pedalskie i dzięki nim czuja sie bezpiecznie <3
  • Odpowiedz
@mersi: ten but wygląda na wariacje nike free. Ciekawostka: w Danii seria nike free była/jest najczęściej spotykanym butem na ulicy. Masy ludzi w tym chodzi. Wcześniej taką popularnością cieszyły się Converse (było to jakieś 2-3 lata wcześniej zanim moda na Converse przyszła do Polski. Obecnie do Polski przyszła moda na charakterystyczne zielone kurteczki z misiem dla #rozowepaski (często w połączeniu z czarne obcisłe spodnie). W Danii ta moda
  • Odpowiedz
gejowate joggersy.

gejowato to jest wiedzieć jak takie spodnie się nazywają, bo domyślam się, że o spodnie chodziło.
co do butów to są one robione pod deskorolkę, dla mnie chodzić w takich butach to jak jeździć do pracy wrc
  • Odpowiedz
@viejra: właśnie szukam butów do codziennego chodzenia, ale z wymaganiem, że będą całe czarne. Z tymi byłoby wszystko ok, ale za cholerę nie umiem ogarnąć jakim cudem są o 130 cbl tańsze niż w oficjalnym sklepie Nike, także nie wydaje mi się, by było warto zaryzykować kupno z Allegro.

EDIT: na Selectshopie są takie (bo na Allegro są szare, ja podlinkowałem czarne) w podobnej cenie z Allegro, więc
  • Odpowiedz