Wpis z mikrobloga

Piotr Żytnicki "Z tego, co zrozumiałem, świadek pojawił się już wcześniej, składał zeznania, natomiast teraz postanowiono to zweryfikować w formie eksperymentu. Jest to świadek, który nie był obecny w tych miejscach w nocy, gdy zaginęła Ewa Tylman, a jedynie ma informacje o przebiegu tej nocy, prawdopodobnie od Adama Z. Jednak zweryfikowanie tych informacji wymaga czasu. Proszę więc nie odbierać moich zdawkowych odpowiedzi negatywnie - sprawa jest objęta tajemnicą, zdobycie jakichkolwiek informacji wymaga
  • Odpowiedz
@taksepacze: itp..moze tez oznaczac, ze robili coś podobnego..czyli jak gdyby się calowali..jak gdyby rzygali..ale siku to chyba w bramie na uboczu a nie pod kamerami...ja tam nie wiem.
Jesli chodzi o trasę..czemu Adam nie pokazal,ze tam wchodzi puścić pawia..a potem wraca tylko wskazał inną...
  • Odpowiedz
@1korner: ale czy Twój kolega widział monitoring czy ich na żywo?bo to wielka różnica...i co innego twierdzenie, że jest sie zakochanym w świetle nowych(mame nie teraz), a co innego z pzrestarzałych monitoringów jakie my widzieliśmy.
Rozumiem, że kolega jest świadkiem?
  • Odpowiedz
@taksepacze: siku robili za Toy- Toyami, które tam stały w ramach remontów. Kumpel się dziwił, że żadne z nich nie skorzystało z Toy Toya , bo były otwarte. Wie, bo sam z nich korzystał : )
  • Odpowiedz
@leech: Dobre. Badają zeznania laski, które mają od dawna i inną wersję wydarzeń dopiero teraz, gdy ból im pupę ściska, jako że wersja ze skarpą okazała się bajką dla naiwnych.
  • Odpowiedz
@taksepacze: nie jest świadkiem. On pracuje w knajpie przy Starym i tam to nie jest żadną tajemnicą. Policja ma te monitoringi. Jak dziś widziałaś weszli na ul. Za Bramką.
  • Odpowiedz