Wpis z mikrobloga

Mnie w aferze zastanawia jeszcze jedna rzecz - dlaczego, jeżeli gdziekolwiek pojawi się komentarz jakiegoś admina to zażarcie bronią Elfika, robią z niej ofiarę, przytaczają mniej więcej takie argumenty:

a co miało na celu linkowanie tych komentarzy (bo wpisów jest kilka na przestrzeni kilkunastu minut) jak nie ośmieszenie konkretnego użytkownika? Dokładnie taki sam cel miałeś tworząc ten wpis. Nie mam racji, że chodziło tylko o ośmieszenie jednego z administratorów?


~maciejkiner

Czyli wiecie, chodzi o wstawiania przeróbek zdjęć Elfika i w pewnym momencie również nawiązania do jej zdjęć.

A przepraszam, czy wy @m__b i @maciejkiner wstawiając sobie np. w awatar zboże, zmieniając logo wykopu itd. nie nawiązujecie w ten sposób do afery i jednocześnie nabijacie się z Elfika?

#afera #zboze #aferazbozowa
  • 11
@Janodemon: I jeszcze jedno mnie denerwuje. Rozumiem taki mb ma dużo roboty, ale czy nie może do cholery poświęcić przynajmniej dnia, albo nawet 2h dla swojego największego projektu (chyba?) i poodpowiadać każdemu, kto go przywoła w komentarzu albo na mirko? #!$%@?, ludzie od początku piszę, że z administracją trudno dogadać się przez kontakt, każdy ma pytanie o jakieś wyjaśnienia i jego punkt widzenia to nie, lepiej olać.

@Ruler o, dopiero
@CienkiPPP: Dobrze piszesz, szkoda że zostanie to olane jak większość mądrych słów wykopków, czasami pukam się w czoło jak widzę kogoś tłumaczącego adminom o co chodzi a oni odpowiadają na zupełnie inny temat jakby ślepi byli, ręce opadają.