Wpis z mikrobloga

Mirki! Zamierzam kupic router xiaomi. Ten w wersji mini. Przemawia mnie do zakupu to ze ma port usb i mozna sobie podlaczyc dysk i bedzie w sieci. Wiem ze ma mozliwosc wgrania open wrt lub zaaktualizowanie do innej wersji z mozliwoscia korzystania w jezyku angielskim. Ma ktos z was? Napiszcie opinie. Chce wiedziec jak z obsluga dysku - oby on nie byl z poziomu przegladarki. Jest jakas aplikacja na tel/windows? Obsluguje dlna/strumieniowanie na TV gdyz tez celem bedzie puszczanie z niego filmow na TV.

#aliexpress #xiaomi #router ale wolam tez #gearbest #banggood
  • 8
@xamil54: mam z poziomu przeglãdarki nie obsługuje jedynie pokaże pojemność ale spokojnie uzyskasz dostep przez wificza bez aplikacji wchodzac w sieci .Jest oficjalna apka do dysku jednak ona jest przynajmniej była po chińsku. W google play jest apka miwifi na router tam też sobie wejdziesz na dysk xd
@xamil54: kupiła ten router na #jd z kuponem 10/15 , kosztował mnie bardzo mało w porównaniu do innych sklepów czy aliexpress bo coś koło 12 $ . Jestem bardzo zadowolona . Ma dużo lepszy zasięg niż mój stary router, było już oprogramowanie z językiem angielskim , konfiguracja banalnie prosta, jest aplikacja na telefon też w języku angielskim ale nie do końca ,znajdą się też zakładki ,które nie zostały przetłumaczone i straszą