Wpis z mikrobloga

Jestem chora, i nie wyraźnie dziś wyglądam (pic rel). Ale jak powiedziałam tak muszę zrobić. Mówię o #pokazmorde za bycie w gorących. Jestem Wam bardzo wdzięczna, za wszytskie wykopy, wszystkie wpłaty na konto Lenki! Sprawa jest już na tyle nagłośniona, że ma szansę się udać! Gdyby, ktoś nadal był ciekawy sprawy, będę wrzucać co ważniejsze rzeczy pod tagiem #oczylenki.

Póki co zapraszam do obejrzenia filmu z rodzicami Lenki, w którym pada odpowiedź na ważne i często zadawane tutaj pytanie, dlaczego stany i ten dokładnie lekarz.

http://www.wykop.pl/link/3068435/lenka-kontra-siatkowczak-obuoczny-cz-ii/

No i oczywiście dziękuję Wam za wszystkie hejty! - teraz też jestem ich świadoma. I wiem także, że zaraz będzie marudzenie :-) ale i tak pozdrawiam!


Pobierz dorotka-wu - Jestem chora, i nie wyraźnie dziś wyglądam (pic rel). Ale jak powiedział...
źródło: comment_q3Sbu8IwD9WOhwSAYGoaDpW1LFp0T0oP.jpg
  • 23
No i oczywiście dziękuję Wam za wszystkie hejty!


@dorotka-wu: Ależ bardzo proszę, można jeszcze odrobinkę dorzucić?

Otóż jak w 9/10 przypadków #pokazmorde zdjęcie jest mocno ubogie, albo w światło, albo w rozdzielczość, albo w ostrość, albo w zawartość. Tutaj w zasadzie we wszystko :) Dorzucam więc fotkę nieco rozjaśnioną, wyglądasz jak mój kolega z liceum.

Ale poważniej, to zdjęcie i tak jest pewnie wybrane z minimum dziesięciu innych, także strach się
Pobierz Mordeusz - > No i oczywiście dziękuję Wam za wszystkie hejty!

@dorotka-wu: Ależ ba...
źródło: comment_OSs5GPP6TJtQJZFpQSMdCUzgCHcYkEbq.jpg
@Mordeusz: mój telefon nie zrobi lepszego zdjęcia, mam #!$%@? w opinie stulei, chociaz miło gdy są komplementy, zdjęcie było jedno, zrobione bo obiecałam. Gdybym chciała - byłby pełny makijaż, odpowiednie oświetlenie, dziubek, pokazany lewy profil, zmieniona koszulka, ułożone włosy :-) staram się jak mogę aby pomóc znajomym :-)

ps. ładnego miałeś kolegę <3
mój telefon nie zrobi lepszego zdjęcia


@dorotka-wu: Zrobi przy słonecznej pogodzie za oknem :)

ps. ładnego miałeś kolegę <3


Raczej wyglądającego kobieco, coś jak Michał Szpak, nie pomagało mu to w szkole.

Wracając do meritum, jak mnie to wkurza, że ja w ciągu ostatniej dekady byłem u lekarza ogólnego raz i to prywatnie, bo nie chciało mi się czekać, a w tym czasie jako przedsiębiorca co miesiąc wpłacam aktualnie 200 zł
@Mordeusz: od wrzesnia czekam na operację... nie mam nawet terminu bo nfz nie zapłacił szpitalowi za poprzedni rok. Ręka boli coraz bardziej i nie mogę spać po nocach... ale na pocieszenie jestem 14 w kolejce...

No z tym słońcem może być ciężko. Ale serio - odpadła mi z obudowy jakby osłona obiektywu i jest cały zarysowany :P
@Mordeusz: Złamanie w czerwcu rok temu (dzien przed urodzinami ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). Po 2 tygodniach przemieszczenie, po kolejnych dwóch łamanie na nowo i nastawianie na sruby i blachę. Ladnie się zrosło ale płytka przeszkadza, i blizna wrosła się w ściegna czy coś. Staw nadgarstkowy ma bardzo mała ruchomość - boli w każdej pozycji (kości o siebie ocierają). Muszą mi ją tylko usunąć i już powinno
@dorotka-wu: Ja wyznaję zasadę, jeśli potrafisz liczyć, licz na siebie.

I teraz tak. Jeśli ten zabieg nie jest bardzo drogi, myślałbym o sfinansowaniu go we własnym zakresie. Nie bardzo drogi to oczywiście kwestia względna, ale jakieś tam pieniądze powinny być możliwe do ruszenia gdy ma się rodzinę, niewiele rzeczy jest warte więcej niż spokojny sen bez bólu i perspektywa wyzdrowienia.

Drugim pomysłem przetestowanym w praktyce, jest znalezienie fachowca w okolicy, który
@dorotka-wu: Nie ma sprawy. Za dużo wśród moich bliskich było chorób, żebym się nie zorientował jak działa system. A to niestety przy udziale znajomych pracowników służby zdrowia.

I jak sądzę tak niestety działa ten system. Osoby niezaradne nie będą głośne np. w mediach, bo są niezaradne. Osoby zaradne znajdą sobie możliwość szybszego zadziałania, ale nie będą się tym chwaliły.