Wpis z mikrobloga

Ważne pytanie do Mirków, którzy są "w temacie" ofert na doładowania.Kupiłam starter playa "rok internetu za darmo" z taryfą "Play na kartę Lubie to!". Mam telefon z dualsim i chcę używać tej karty TYLKO do internetu. W warunkach promocji jest napisane, że dostanę 1G transferu co miesiąc, pod warunkiem utrzymania ważności konta.Co w play oznacza "utrzymać ważność konta" ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jakie minimalne doładowania muszę wykonywać i jak często, by utrzymać tą ważność konta ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niby to #cebuladeals ,ale po co płacić więcej, skoro można mniej? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedoniebieskichpaskow #play #internetmobilny #kiciochpyta #rozowypasekpyta
  • 22
@GoSiulKa: z tymi promocjami to tak dziwnie, z tego co wiem

nie dla ameb


A z tego co pamietam to ameby nie potrafia tagowac, wiec chyba wiem czego Ci tam cos nie dziala. Nie wiem dokladnie co bo nie czytalem tych wypocin nawet ( ͡º ͜ʖ͡º).

Ale czego oczekiwac po OPie, ktory nie wie co oznacza waznosc konta XDD
@Miecz12: Czyżby?
http://www.play.pl/pomoc/karta/stan-konta/waznosc-konta/
@kiwi_kiwi_kiwi: ty nawet amebą nie jesteś
@Chicane "utrztymać ważność konta", to utrzymać ważność połączeń PRZYCHODZĄCYCH...nie wychodzących....
@xsiekierax: Dlatego właśnie najpierw zmienię taryfę na Formułe, a potem uruchomię usługę, bo można to zrobić tylko raz.
Dziękuję, że zwróciłeś mi na to uwagę, bo normalnie ważność konta kończy się wraz z upływem ważności rozmów przychodzących, a nie wychodzących jak w tym regulaminie.
Dzięki ( ͡º ͜ʖ
@xsiekierax: masz to i korzystasz czy tylko przeczytałeś, że jest fajne i polecasz?

Abonent ponosi opłatę za przyłączenie Numeru MSISDN (numeru telefonu) do Sieci Telekomunikacyjnej (opłata aktywacyjna) w wysokości

182,93 PLN (225 PLN z VAT), która jest uwzględniana na pierwszym Rachunku Telekomunikacyjnym.
@xsiekierax: Jestem tu od niedawna, więc nie wiedziałam że to taki znienawidzony tag ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzięki za linka, na razie przeczytałam tylko pobieżnie, ale to chyba nie jest oferta dla mnie.Obecnie do internetu używam lycamobile 1G za 5 zl , ważne miesiąc, ale wkurza mnie że przez neta nie mogę doładowywać karty i za każdym razem po doładowaniu muszę kupować z tej kasy pakiet na