Wpis z mikrobloga

@grucki: Rozumiem, że nie potrafisz odpowiadać bez osądzania. Polskość jest różnie definiowana, dla jednych jest to odważne zachowanie polskiej husarii, dla drugich pazerna chciwość cebulactwa.
W tym przypadku dla mnie negatywna polskość wychodzi z tonu wypowiedzi - "coś #!$%@?, żeby poczuć się rzeczowym uczestnikiem problemu i na końcu dodam, że nie będę już nimi jeździł aby ogłosili bankructwo".

@grucki: A może działa to tylko w Twoim świecie? Wyobraź sobie, że inny człowiek to inny świat. Dla mnie takie zachowania są słabe i nie fajne dlatego podciągam to pod negatywną polskość.

@NoMercyIncluded: @Paladin_Woodrugh: oj dzieciaki dzieciaki obserwacja wydarzen tylko z jednej perspektywy swiadczy o meszkowym zaroscie na twarzy. Widze ze nie do konca rozumiecie co napisalem skoro zostalem swiatowym człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet do konca nie wiem co to za afera bo malo interesuja mnie takie gownoafery internetowe, chodzi mi o sposob przekazania informacji jako sposob infantylny. Brzmi to mniej wiecej tak : "WIEM WSZYSTKO
@Kerykejon: jakbyś zobaczył jak jakiś człowiek podrzyna innemu gardło, to nie potrzebujesz do tego kontekstu. Podobnie tutaj - groźba zabójstwa, obelgi itp. nie potrzebują kontekstu, są po prostu złe.

Niektórzy użytkownicy wykopu są świadomi tego, z czym się wiąże wolny rynek. A wiąże się również z bojkotem marki, która robi złe rzeczy lub broni złych zachowań.