Wpis z mikrobloga

Przepraszam, że wideo w pionie, ale w tym momencie nie o wizje chodzi a dźwięk ;)
BMW M5, 2013, niski przebieg i M-kowa kierownica. Ten sam problem widziałem w każdym BMW z tego typu kierownicą które widziałem i zarazem nigdy z żadną inną :P Więc tylko najlepsza kierownica trzeszczy, a wszystko przez ten plastikowy, srebrny - dekor.
#motoryzacja #samochody #bmw
quit13 - Przepraszam, że wideo w pionie, ale w tym momencie nie o wizje chodzi a dźwi...
  • 5
@szaremyszki: bo coś co jest problemem, jest problemem. No I będzie I jest lepiej, bo jak mówie - każda inna BMW kierownica nie trzeszczy, bo każda inna nie ma tego plastikowego srebrnego czegoś w tym miejscu.
Prawdę mówiąc, nie przypominam sobie żadnej nowej kierownicy, nawet w tanich markach,która bez wkładania siły, a od zwykłego złapania w złym miejscu - trzeszczy za każdym razem.
@quit13: cieżko sie nie zgodzić nawet w markach premium coraz bardziej tandetny plastik. Drewno spotkać w samochodzie to juz cud. Ostatnio zaskoczony byłem bo widziałem "wiszący" panel środkowy w volvo c30 z prawdziwego drewna. Bądź co bądź model nie jest klasy wyższej. Ale to chyba wyjątek od reguły