Wpis z mikrobloga

A co powiecie na takie nietypowe wykorzystanie palet? Jak widać, nie tylko hipsterzy upodobali sobie ten przedmiot do przetwarzania na meble/stoliki/elementy wystroju/wpisz własne. Do tego tradycyjny motyw miejskiego designu w postaci opon, wszystko chlapnięte farbą w możliwie krzykliwym kolorze i viola! Podwórko jak nowe :) Jeśli się przyjrzeć, znajdziemy nawet oznaczenia instalacji w postaci rury i (chyba) kabli ;)

Zachęcam do obserwowania mojego tagu #miastomeneli.

#lodz #fotografia #mojezdjecie
punkgrrl - A co powiecie na takie nietypowe wykorzystanie palet? Jak widać, nie tylko...

źródło: comment_8tTGdsNlXRPD2zFMAla8neCthiRUh17Z.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • 1
@Jan_Staw: Tradycyjnie tylko z grubsza potrafię odpowiedzieć ;) Pomorska w okolicach skrzyżowania ze Sterlinga. To jest podwórko jakiegoś ośrodka terapii czy coś takiego.
  • Odpowiedz
  • 52
@punkgrrl: sorry, ni cholery mi się nie podoba, może jestem prostacki i nie-hipsterski ale wolałbym gdyby te ściany zostały po prostu odnowione i pomalowane na ładne kolory, palety wiszące na ścianach? nope
  • Odpowiedz
  • 5
@kemping: Ależ nie musisz mnie przepraszać, w żadnym miejscu nie napisałam, że mi się to podoba! Pokazuje tę "instalację" jako przejaw turpistycznego folkloru miejskiego, który mnie fascynuje. Wpis, jak zwykle, ma nieco ironiczny charakter, zresztą cały mój tag prezentuje takie miejsca.
  • Odpowiedz
To jest ironia:

Do tego tradycyjny motyw miejskiego designu w postaci opon, wszystko chlapnięte farbą w możliwie krzykliwym kolorze i viola! Podwórko jak nowe :)
  • Odpowiedz
@punkgrrl: Wygląda jak gówno. Pomalowanie palety i opony na pastelowy kolor nie robi z hipstera artysty. To nadal nie jest nic więcej poza kompletnie bezużyteczną zbijką desek przywierconą kretyńsko do starej, wiekowej i sypiącej się elewacji. Więcej szkody niż pożytku.
  • Odpowiedz