Wpis z mikrobloga

@SScherzo: przypau, a akurat miałem niedawno miałem styczność ze szpitalem bielańskim bo nagle straciłem słuch to dopiero 3 doktor zrobił mi takie płukanie ucha ze wkoncu mogłem słyszeć bo wczesniejsi nawet nie wiedzieli co mi jest i przepisywali mi jakie antybiotyki z oslonka
@goodidea: ja bym prywatnie już poszła, ale 3,5 kafla za zabieg... w sumie mniej się nie spodziewałam, no ale nie mam i tak. do tego trzeba doliczyć konsultację i pewnie badania krwi przed zabiegiem.
@goodidea: no Twój przypadek był poważny, skoro aż słuch straciłeś. mój nie jest, nie zagraża życiu (no chyba że kiedyś mi się pogorszy i zaczną jakieś zapalenia z przerzutami, to może wtedy), a tak to można żyć. no ale nic, muszę to ogarnąć bo to samo się nie zrobi. po prostu się wkurzyłam bo już miałam skierowanie, ale jest nieważne. i tak czeka mnie pewnie z rok czekania na zabieg.
@SScherzo: może nie prywatnie, ale polecam Światowe Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu, tylko nie wiem jak z terminami, wcześniej na Młocinach był, ale przeniesli się do Kajetanów
@SScherzo: miałem porównanie operacji uszu zwykły szpital vs kajetany i w życiu nie wróciłbym do zwykłego szpitala, dobre warunki, wyjście do domu max po 2 dniach, fachowa obsługa. Warto to przemyśleć nie bez powodu to jeden z dwóch najlepszych ośrodków na świecie do spraw laryngologii.
@Wiktor426: no ok, ale ja szukam póki co samego laryngologa, nie miejsca na zabieg. ale zadzwonię może tam i spytam, chociaż jechanie taki kawałek jakimiś busami podmiejskimi średnio mi się uśmiecha...