Wpis z mikrobloga

Robię nową ankietę, tym razem więcej partii. Tamtą usunąłem.

Jakby w tym momencie były nagłe wybory- po 8 latach rządów PO i kilku miesiącach rządów PiS. Na kogoś byś, drogi wykopku, zagłosował. Chodzi tylko i wyłącznie o TU I TERAZ.

Niestety, w ankiecie jest tylko 5 miejsc, dlatego dodałem tylko i wyłącznie partie, które obecnie są w sejmie. Nie ma w ten sposób KORWiN, ZLEW, RAZEM. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#4konserwy #neuropa #ankieta

Na kogo, na chwilę obecną, byś zagłosował?

  • PiS 19.0% (430)
  • PO 5.5% (124)
  • Nowoczesna 19.8% (447)
  • Kukiz'15 50.0% (1129)
  • PSL 5.8% (130)

Oddanych głosów: 2260

  • 42
@komitet_figli: Na Nowoczesną, ale tylko jako najmniejsze z tego grona zło. Szkoda, że kolejny raz trzeba będzie głosować na mniejsze zło niż na większe dobro. Nie mam wątpliwości, że jeśli Nowoczesna wygra wybory to będzie rządzić w koalicji z PO i będzie powtórka z ostatnich 8 lat.
Szczęść Boże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym Korwin.

Ale z braku laku dałem na Kupiza i zastanawiam się, kto #!$%@? na Nowotworową głosuje? Mam nadzieję, że to tylko śmieszki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@komitet_figli: głosując na Kukiza równie dobrze możecie głosować na Ani Mru Mru lub KMN. Ludzie, wy tak na poważnie? Inne partie, no wiem, są #!$%@? ale chociaż mają trochę polityki we krwi. Tak naprawdę to szkoda, że obecnie nie ma na widnokręgu poważnych partii, nie spowinowaconych z ludźmi którzy woleli trochę kraść zamiast tylko budować w ostatnich 20 latach, co by nie mówić rozkwitu Polski.
@komitet_figli: Tak bez głębszego zastanowienia zaznaczyłem Kukiza bo Liroy coś tam pozytywnie działa. Co było chyba zaskoczeniem dla wszystkich, poza tym przesłuchałem też jednego jego wywiadu, na temat o którym sam mam pojęcie i zobaczyłem że prawdę mówi i rozumie to, a nie głupoty pieprzy.
ps. Zdziwiłem się gdy po zagłosowaniu okazało się że prawie 50% ankietowanych też oddałoby głos na kukiza.
@komitet_figli: dokładnie ten RN. Jeżeli to całe 500+ okaże się dobre dla polskiej demografii będę uważał ten projekt za słuszny, chodź osobiście uważam ,że zamiast dawać te 500zł mogliby zastosować zwroty i ulgi podatkowe.
@komitet_figli: tak jak pisałem wg. mnie rodziny wielodzietne powinny raczej mieć ulgi podatkowe a nie kase za friko,
nie popieram tego programu 500+ i ten program sam z siebie nie spowoduje jakiegoś bumu demograficznego
traktuje to bardziej jako jeden z elementów programu polityki pro-rodzinnej która jest ważna...
nie bez powodu polki rodzą dzieci w UK czy w skandynawii... tam po prostu czują się bezpieczniej i pewniej a wbrew temu co mówi
dokładnie ten RN. Jeżeli to całe 500+ okaże się dobre dla polskiej demografii


@Heninger: Nie ale okaże się dobry dla polskiej patologii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla polskiej demografii okazała by się dobra sieć przedszkoli, żłobków a nie ochłapy w postaci 500 zł. Niższe podatki też byłyby lepszą motywacją do posiadania dziecka.

traktuje to bardziej jako jeden z elementów programu polityki pro-rodzinnej która jest ważna.


W najgłupszej