Wpis z mikrobloga

@meteoo: Człowiek powinien w swoim życiu mieć 3 zainteresowania/hobby.

1. Jedno, pierwsze, podstawowe, powinno być tym co daje ci pieniądze.
Jest to w pewnym sensie grunt pod twoje życie. To nie musi być koniecznie coś co bardzo lubisz. Raczej coś co możesz robić wytrzymując 8 godzin dziennie, 40 godzin w tygodniu. Ma dawać pieniądze.

Oczywiście można łączyć Hobby/Pasje i mieć z tego pieniądze, albo żyć i zarabiać z pasji 24/7, ale to akurat nie u każdego działa. Jeżeli twoją pasją jest rap, lubisz go słuchać i chcesz zostać raperem... dobrze wiemy jak to się u większości osób
  • Odpowiedz
@Soxis: Nie wiem czemu wszyscy na wykopie mnie określają motywatorem/couchem, czy kimkolwiek innym.

Nawet nie chcę się tym zajmować. Piszę takie rzeczy, bo lubię pisać. Cokolwiek pisać. Kiedyś prowadziłem bloga muzycznego i pisałem recenzje, ale mi się znudziło. Potem chciałem pisać książki, ale to nie dla mnie. Mam potrzebę pisania więc piszę.

Przeczytałem w swoim życiu chyba 2 książki motywacyjne + jedną w formie komiksu. Obie uważam za słabe. Ta w formie komiksu nawet fajna była, bo miała
  • Odpowiedz
@meteoo: @Rezix: Jeszcze bym wspomniała o nauce języków, m.in. przez jej wpływ na sprawność mózgu i fakt, że pozwala opóźnić regres zdolności intelektualnych w podeszłym wieku.
  • Odpowiedz