Wpis z mikrobloga

To i ja wrzucę onboard. Czas kiepski ale właśnie prosiłbym o jakieś podpowiedzi co jest do poprawienia :)

A druga sprawa przy okazji: problemy z płynnością samej gry. Wyraźnie widoczne co jakiś czas rwania fps (chociaż licznik pokazywał cały czas praktycznie 60fps) - niezależnie od ustawień graficznych (gtx970), miał ktoś cos podobnego? #dirtleague #dirtrally #simracing
vrillion - To i ja wrzucę onboard. Czas kiepski ale właśnie prosiłbym o jakieś podpow...
  • 11
Problem ze spadkami fps'ów jest już powszechny, gra nadal wymaga lepszej optymalizacji. Na 970 SLI również występują.

@vrillion: Staraj się bardziej prostować zakręty wykorzystując cała szerokość drogi i planować swoją jazdę na conajmniej 3 zakręty na przód. Tracisz trochę również odpuszczając gaz, auto musi wtedy ponownie wchodzić na obroty. Spróbuj nie pracować tak dużo gazem tylko hamulcem, pozostawiając prawą nogę wyprostowaną tak długo jak się da. ;)
@zacmiony: nie, podczas jazdy nie nagrywałem, dopiero replaya - przycinki tu i tu na zmianę z okresami super płynności, już wykluczyłem wiele problemów ale nic się nie zmienia. Nie ma znaczenia czy ultra czy low, moja gtx970 wydaje się dawać sobie świetnie radę na ultra. Najczęściej to przy dynamicznych nawrotach, cieniach popołudniowych i podczas nocy, ale w sumie chyba nie ma reguły :/