Wpis z mikrobloga

@Pantokrator: Widziałeś go choć raz na żywo? Cała sylwetka wygląda ultra muskularnie. Szczególnie tylne nadkola. Nowy Mustang idealnie łączy styl wczesnych Mustangów z nowoczesnością. Wystarczy się przyjrzeć. Przeżłobienia w drzwiach, tylne nadkola, te charakterystyczne światła tylne. Pomyłką natomiast jest poprzednia generacja Mustanga pic która rzeczywiście jest zaookrąglona. Mógłbym Ci zaznaczyć elementy podobne we wcześniejszych generacjach ale mi się nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomijam już
m4kb0l - @Pantokrator: Widziałeś go choć raz na żywo? Cała sylwetka wygląda ultra mus...

źródło: comment_CRP8xRkJfPJoZUaxAwFUV43p7vTSLyvg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@m4kb0l: właśnie wręcz przeciwnie. Raz jeszcze ci powtórzę - tam nie ma miejsca na "nowoczesność". Ten wóz miał mieć styl "retro", a zmiany zwyczajnie są gwałtem na tym stylu, w praktyce zrywając podobieństwo do oryginału. Dzięki przetłoczeniom itp. bliżej mu do sportowych wozów BMW i Porsche 911, a zdecydowanie dalej - od Mustanga.

I to, że bez żadnego kontekstu może jest to samochód ładniejszy nie ma znaczenia, bo kontekst jest
  • Odpowiedz
@pussyrider: ohohoho fota na której nie widać podstawowych zmian, które krytykuję, a że zdjęcie jest robione z poziomu maski, to jedyne, co naprawdę da się tu ocenić, to nowy przód - który jest OK.

Nowy Mustang poszedł w złym kierunku. Ale to jest oczywiste tylko, jeżeli komuś zależy na tym, by Mustang był Mustangiem, a nie kolejnym "ładnym samochodem sportowym". Nie mówię, że nie było sporo rzeczy do poprawy, ale
  • Odpowiedz
Nie mówię, że nie było sporo rzeczy do poprawy, ale zamiast iść w oryginalny, rzadko spotykany współcześnie design, to właśnie wzięli poprzedni model i go "uwspółcześnili", by wyglądał jak każdy inny wóz sportowy na rynku. #!$%@? brawo.


@Pantokrator: ale przecież właśnie Mustang ma swój styl. Takie kultowe samochody jak Mustang właśnie mają to do siebie, że każda kolejna generacja jest bardzo podobna. Mówię tutaj o takich samochodach jak Mustang, 911,
  • Odpowiedz
Podstawowe pytanie do tych, którzy twierdza, ze nowy mustang stracił dusze. Czy widzieliście go na żywo, czy tylko na zdjęciach? Jak oglądałem pierwsze fotki to wyglądał na nich po prostu poprawnie. W momencie, gdy zobaczyłem czarnego gt w salonie, pobawilem sie nim i zrobiłem jazdę próbna to zdecydowanie poprawił sie efekt wow. Aktualny model jest fenomenalny, oczywiscie pomijając amerykańska jakość plastikow.
  • Odpowiedz
mustang nigdy nie był super samochodem tylko amerykańskim oplem kalibrą


@elmozgo: ale przynajmniej oko (i ucho) cieszył. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz