Wpis z mikrobloga

Sądziłam, że przesadzacie, opisując podręcznikowego przegrywa, ale po tym jak poznałam takiego pana na #tinder, zaczęłam wam wierzyć. Muszę się wyżalić, bo dałam gościowi numer telefonu i jest trochę nachalny.
Studium przypadku: pan 24 lata, całymi dniami siedzi na uczelni albo się uczy wykładów, ale i tak ma pełno warunków, praca na 1/5 etatu go nie rozwija, ale jest mu wszystko jedno, bo po uczelni nie ma na nic siły, a jego głównym źródłem utrzymania jest jakaś zapomoga. Pan twierdzi, że jego hobby to "oglądanie tv, granie w lola i spotkanie się z ludźmi, ale to akurat rzadko, bo ma fobie społeczne, często za to gotuje obiad". Nigdy nie miał dziewczyny ani nie był na randce i jak uznał, nie wie co w ogóle z takimi się robi, a w każdej sprawie pyta o radę rodziców, którzy mu zastępują przyjaciół (chyba ma jednego kolegę). Koleś jest miły, ale ma mentalność 13-latka i nie rozumie moich (nie)delikatnych aluzji, że to jest typowe #stulejacontent i nie chcę mieć z nim nic wspólnego.
  • 45
  • Odpowiedz
@hypation: pewnie liczyła na to, że będzie jej nadskakiwał i obdarowywał atencją, przecież to tylko 5,5/10 więc musi się nastarać się o naszą księżniczkę. może wtedy łaskawie rozłożyłaby nogi. niestety okazało się, że bohater historii jest tylko miły i nie wpisuje się w internetowo-serialowe kanony maczo. na dodatek dziecinny więc zamiast powiedzieć mu wszystko wprost trzeba obsmarować go na forum ze śmiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz
@ksanax: Najgorsze jest to, ze laski jak widzą że mają nad facetem kontrolę to robią z nich sukienników ( czyli faceta cipę.. co jest na każdy rozkaz i na wszystko się zgadza co księżniczka powie byle by sobie zaruchać ), a dużo lasek test sukiennika robi przed związkiem :) Jak pozna innego to zawsze ma wymówkę ze ten jej ex to #!$%@? a nie facet :)
  • Odpowiedz
@Pabick: @ksanax: mizoginia aż się wylewa, gratuluję przeżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to tak jakbyście poznali laskę średnią w necie i w sumie to do zrobienia, ale przychodzi na randkę w różowych najaczkach, czapce i kurtce, pali 10 fajek na godzinę a #!$%@? to u niej przecinek, do tego szlachta nie pracuje
  • Odpowiedz
@Bambro: nikt przecież nie każe autorce zmuszać się do seksu ani dalszych spotkań z tym delikwentem. wystarczyłoby gdyby powiedziała mu prawdę zamiast spisywać całą listę jego wad na wykopie. najlepsze jest to, że ona oskarża go o to, że ten pyta o wszystko rodziców podczas gdy sama kieruje się radami anonimów z forum ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@Bambro: Myślę, że to nie przegryw - nie oceniam jako kandydata na partnera, ale bardziej jako człowieka. Moim zdaniem jak trochę lepiej ukierunkuje swoje życie to nabierze dumy i doceni swoją wartość. Moje argumenty i kontrargumenty:

Studium przypadku: pan 24 lata, całymi dniami siedzi na uczelni albo się uczy wykładów, ale i tak ma pełno warunków,

Gościu mimo, że nie ma łatwo walczy z przeciwnościami, mnie nie zawsze obchodzi skutek - gościu próbuje do końca. Brak studiów to nie koniec świata, liczy się hart ducha.

"oglądanie tv, granie w lola i spotkanie się z ludźmi, ale to akurat rzadko, bo ma fobie społeczne, często za to
  • Odpowiedz
@Annnusz: Ja #!$%@?ę, wykopki jak zwykle przeniknęły całą sytuację i postawiły diagnozę - odrzucasz wspaniałego młodego człowieka, prawdziwy kwiat czekający na rozkwit, a zamiast tego wolisz przepoconych samców z budowy XD

Pamiętajcie wykopki: tylko prawdziwa kobieta jest w stanie pokochać piwniczanina i przyjąć wspaniały dar jego stulei!
  • Odpowiedz