Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną
2. Często chodź na koncerty
3. Mały klub każdy każdego zna
4. Przywitaj się przytuleniem z kolegą A i chwilę z nim rozmawiaj (jak z każdym spotkanym znajomym/znajomą)
5. Resztę wieczoru spędź z paczką znajomych z którymi przyszłaś
6. Następnego dnia dowiedz się od kolegi B, że jakieś różowe uznały że przystawiasz się do A
7. Kolega A ma dziewczynę
8. Chcą ci #!$%@?ć
9. Kolega B łagodzi sytuację
10. #!$%@? nie będzie ale i tak cię nienawidzą bo na pewno podrywasz A, tylko się nie chcesz przyznać

#logikarozowychpaskow #rakcontent ##!$%@?
  • 18
@WcaleNieRuda: najwidoczniej zadaję się wyłącznie z porządnymi kobietami. bez obrazy (w końcu to nie moja sprawa i tak właściwie to mi nie przeszkadza) ale to ty zaczepiasz obcych i zajętych facetów dając im znaki seksualne a potem dziwisz się, że komuś się to nie podoba. na przywitanie to się podaje dłoń a nie kogoś obłapia
@ksanax: ani to nie jest obcy facet, bo całkiem nieźle go znam, ani nie było żadnych znaków seksualnych. No chyba, że jak Ciebie przytuli jakaś dziewczyna to uznajesz, że chce Cię do łóżka zaciągnąć. Ale zarówno dla mnie jak i dla niego nie było w tym żadnych podtekstów.
ale to ty zaczepiasz obcych i zajętych facetów dając im znaki seksualne a potem dziwisz się, że komuś się to nie podoba. na przywitanie to się podaje dłoń a nie kogoś obłapia


@ksanax: Ja #!$%@? gościu. Ja się tak ze swoimi znajomymi witam i żegnam i nie widzę tu żadnego podtekstu. Albo jesteś świetnym trollem, albo mi Cię żal.