Wpis z mikrobloga

Siema Polacy-Robacy, jak tam? Coś płakaliście, że piosenka Szpaka ma znaczenie, że umie śpiewać i lepsze niż ziemniak-Margaret? Mówiliście, że i tak nie wygramy, bo wygra jakiś imigrant z piosenką o wojnie.

Jak się czujecie ze świadomością, że Polska reprezentowana przez Szpaka dostanie sromotny #!$%@? i zajmie może 17 miejsce, o ile w ogóle przejdzie do finałów? Jak się czujecie ze świadomością, że wygra jakiś gówniak ze Szwecji z nudną piosenką, którą macie tak bardzo w dupie i decyzja polityczna i w ogóle? Generalnie jak będziecie tłumaczyć sobie porażkę własnego wyboru? Bo wiecie przecież, że właśnie poniżej zamieszczam wygranego tej edycji Eurowizji? Ciekawi mnie tylko, czy na Polaków przyjdzie jakiś moment autorefleksji. Czy ktoś pomyśli "Kurczę, to jednak nie jest konkurs umiejętności śpiewania, a konkurs na najfajniejszą piosenkę na lato". Zobaczymy już w maju!
#eurowizja #polakicebulaki
P.....h - Siema Polacy-Robacy, jak tam? Coś płakaliście, że piosenka Szpaka ma znacze...
  • 39
  • Odpowiedz
@ChanandlerBong: Margaret ma psychofanów, stworzyli petycję o odwołanie Szpaka. XD

ale przynajmniej koleś ma głos, który wg mnie kładzie na łopatki innych uczestników


@shocik: To chyba tylko na poziomie krajowych preselekcji, bo wśród 40 innych uczestników jego jedyna zaleta się trochę rozmyje. :D
A poza tym świetny pomysł z zakładem, będę obserwować!
  • Odpowiedz
@zupa_z_kasztana: Ja na pewno nie jestem fanem Margaret i piosenka Szpaka zdecydowanie bardziej mi podeszła, ale jednak wolałbym żeby wygrała Margaret bo moglibyśmy cieszyć się nawet może z top 5 eurowizji :( Akcja z petycją rzeczywiście idiotyczna.
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Beka XD. Najlepsze jest to, że w sumie to jeszcze mogą go #!$%@?ć chyba. Ale o plagiacie wytwórnie muzyczne chyba decydują, ze Szpakiem było tak, że oprogramowanie Sony nic nie znalazło bodajże.
  • Odpowiedz