Wpis z mikrobloga

Informacja ode mnie, bo mam już wiadomość dlaczego moje komentarze są w jego wpisie pousuwane i pytanie, czy ja mu coś pisałem.

Ponad godzinę temu pisałem do jego brata, że nie powinien mieć telefonu i dostępu do mediów społecznościowych, bo na pewno zaczną go tutaj ostro atakować. Chłopak jest bardzo wrażliwy, nie toleruje żadnej krytyki i jedzie na lekach. W ciągu godziny się sprawdziło. Moje komentarze pousuwał przy całkowicie neutralnej rozmowie i stwierdzeniu, że nie ma takiej możliwości, by pielęgniarka zachowywała się jak koleżanka i pozwalała mu nie jeść obiadu po jego "nie, dziękuję".

Opowiedziałem mu swoje historie na ten temat oraz zawołałem pracownika młodzieżowego psychiatryka z mirko, by wypowiedział się na ten temat, bo @Psylocyby30 zapierał się i zaczął mi wrzucać do ust jakieś słowa, których nie wypowiedziałem. Wszystko było całkowicie neutralne z mojej strony. Pousuwał nagle (zdążyłem zrobić screena tylko mojego pierwszego komentarza) i dodatkowo dodał mnie na #czarnolisto. Olałem pisanie do niego w tej sprawie, bo szkoda mi go, powiadomiłem tylko brata, że może jego pisanie nie jest najlepszym pomysłem w obecnym stanie.

Po 50 minutach widziałem, że tak samo usuwał inne komentarze i nagle zaczął usuwać konto.

Dziwię się, że w szpitalach pozwalają na korzystanie z telefonu podczas leczenia, kiedyś spoko, bo internet był rzadkością i aparatów ludzie nie mieli, ale teraz? Technika do przodu, ale polskie metody leczenia nadal do tyłu.

Swoją drogą widzę, że umieszczanie komentarzy pod jego wpisami jest niebezpieczne, bo usuwa je bez żadnego powodu i można być pózniej posądzonym o jakieś gówna. Nie polecam.

#psylocybycontent
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach