Wpis z mikrobloga

@szymon_jude: ale istnieją oprócz niedziel tez i inne święta, a te z kolei podzielic przeciez mozna na nakazane typu Bozego Ciala, Bozego Narodzenia itd czy te nieobowiazkowe :)
@szymon_jude: albo zakładają wiedzę odpowiadających na temat świat w KK :)

Myślę, że powinny jeszcze być warianty take jak "niedziela i święta obowiązkowe", " niedziela i wszystkie święta, także te nieobowiazkowe" "oprócz świat i niedziel także dni powszednie". Bo święta faktycznie kojarzą się osobom niereligijnym z Bozym Narodzeniem czy Wielkanocą.
Choć tak naprawdę dla osób, które zaznaczyły ostatnie odpowiedzi nie miałoby to znaczenia, a osoby faktycznie praktykujace wiedzą co i jak.
niedziela i święta obowiązkowe",


@agaja: no przeciez właśnie o tym pisze, ze takie ujecie mija sie z prawda, bo niedziela jest swietem obowiazkowym. Jak juz to mozna by napisac "święta obowiązkowe" i "święta obowiazkowe z pominieciem niedziel" i "tylko niedziele".
eot bo widze, ze mimo z tematem katolicyzmy jest spoko to z logika spore problemy
@vind: Powinna byc odpowiedz, ze czasami w niedziele. Ja niedziele mam zajeta czesto praca w domu :/
I uprzedam komenty o pracy- praca jest wymagana i nie przynosi korzysci materialnych :)