Wpis z mikrobloga

Ufff...
Zsiadłem z moto właśnie.
500km nawinięte z czego około 350 w ciągłym deszczu. Temperatura od 3 do 4,5C*. Idealny test dla ciuchów, opon itd. Krótkie podsumowanie
- Kombinezon : RST ADVII : Zdał na 100%, membrana nigdzie nie puściła, jestem suchy. Bez podpinki z samą membraną i tak było ciepło. CZAD 10/10
- Kask : NEXX XD1 :- Wszystko spoko z jednym poważnym problemem. Parująca szybka, mimo pinlocka. Niepokojące i bardzo dziwne. Zgłaszam w poniedziałek do reklamacji, z drugiej strony warunki były ciężkie...
- Opony : Metzeler Karoo3 : ta opona na asfalcie w deszczu potrafi podnieść ciśnienie i dostarczyć emocji :P Ale generalnie jak na taki bieżnik to wielki PLUS
- Rękawice : Held Air'n'Dry : ABSOLUTNY CZAD 10/10, membrana Goretex działa idealnie, dłonie suche.
- Motocykl : BMW R1200GS: 11/10 mega sprzęt, pełne zaufanie do tej maszyny niezależnie od fatalnych warunków pogodowych. 4 razy miałem uślizg tylnego koła, raz uślizg przodu na zakręcie. I maszyna pieknie sobie z tym radzi, i to bez kontroli trakcji!
P.S : Stacje lotos i wieszak na kask : 10/10
#motocykle #motopodroze
Pobierz b.....u - Ufff...
Zsiadłem z moto właśnie.
500km nawinięte z czego około 350 w ciąg...
źródło: comment_WTbEI534Se8MzbDlRGW3pGFtt3WToQxh.jpg
  • 15
@blubi_su: no i elegancko to mi się podoba ładna traska też mnie dziś korciło żeby tygrysa wystawić ale 4.5 C troche jeszcze mało a z przeziębienia wychodze. musimy sie gdzieś w trasie spotkać ja z Płocka również takie traski po 500 km robie gdzieś się połaczymy może na wale wiślanym :) sprzety dadzą radę.
@blubi_su: Rękawice dały radę bez, czy z grzanymi manetkami? Mam Rukka Argosaurus i są tak wygodne, że praktycznie ich nie czuć. Jednak przy takich temperaturach, jakie są teraz, muszę używać grzanych manetek, a podczas deszczu trzeba je wyłączyć, bo odwracają działanie membrany i muszę zakładać jedwabne rękawiczki wewnętrzne, żeby nie marznąć.