Wpis z mikrobloga

Mireczki, pytanie takie może mądre, może głupie dotyczące własnego egoizmu.

Gdybyście mieli do dyspozycji magiczny przycisk, który sprawi, że ludzie w waszym najbliższym otoczeniu (nie bliscy, ale przebywający z wami na co dzień) staną się atrakcyjniejsi fizycznie, zaczną lepiej zarabiać, będzie im się lepiej powodzić, zaczną spełniać marzenia i generalnie ich życie znacznie się poprawi a wasze się nie zmieni, to nacisnęlibyście ten przycisk? Zakładając, że musielibyście potem już zawsze żyć wśród tych ludzi i obserwować ich lawinowe szczęście.

Do pytania mnie sprowokował jakiś głupi obrazek z mirko.
#pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski #ankieta

Nacisnąłbyś przycisk?

  • Tak. 50.5% (2055)
  • Nie. 49.5% (2018)

Oddanych głosów: 4073

  • 146
  • Odpowiedz
@Shanny: Jasne, jakby ludzie którym towarzyszyłem, nagle się wzbogacili to występuje duże prawdopodobieństwo że może nie wszyscy, ale część z nich byłaby skłonna pożyczyć mi pieniądze na nieoprocentowany kredyt lub mi je dadzą. Znajomość z ludźmi sukcesu rodzi nowe możliwości.
Nawet jakby wszyscy ci ludzie się ode mnie odwrócili i pogardzali to w pewien sposób działaliby jako bodziec do tego by samemu zacząć zmienić swoje życie na lepsze.
To jest
  • Odpowiedz
@Shanny: @Cesarz_Polski: @pernik:

Jeśli już mowa o przyciskach, kiedyś usłyszałem, że naukowcy wzięli małpę do eksperymentów. Podłączyli jej do mózgu przewód, na którego drugim końcu znajdował się właśnie taki przycisk. Po naciśnięciu, przycisk wysyłał do mózgu małpy impuls, który powodował, że doznawała ona orgazmu. No i Ci naukowcy zaczęli obserwować tę małpę. No i ta głupia zaczęła tak napieprzać w ten przycisk, że po pewnym czasie
  • Odpowiedz
  • 0
@Shanny: oczywiscie, ludzie szczesliwi i bogaci potrzebowaliby uslug mojej firmy wiec profit dla mnie rowniez. tylko zeby ta #!$%@? z 4. nie dostala
  • Odpowiedz
@Shanny: przerażające, że zdania są podzielone, no ale zawiść odbiera rozum, a przecież oczywistym jest, że życie wśród wygrywów jest korzystniejsze bo zawsze istnieje szansa, że ich dobrobyt w jakimś stopniu się nam udzieli
  • Odpowiedz