Wpis z mikrobloga

Wiecie, zbożowe lemingi, że wszyscy zasługujecie na bana?

Mam nadzieję, że osoby jak @maciejkiner itd. potrafią przeanalizować najpierw zalew zielonych kont ze znaleziskami na głównej, później w środku nocy rozkręconą aferę, a teraz nabijanie rankingu i wywracanie wykopu na głowę... Cała masa troll-kont nabija wagę swoim głosom itd.

@m__b jeżeli teraz się ugniecie już zawsze będziecie musieli... Siłą wykopu są rzetelne dyskusje na poziomie, większym bądź niższym ale na poziomie, zawsze tak było, teraz rozstrzyga się jaki target chcecie mieć - czy stary sprawdzony, czy nowy gimnazjalny. Nie mi oceniać, ale dla pierwszego będzie bez różnicy wywalenie rzeszy gimnazjalistów(którzy i tak wrócą), drugi zawłaszczy wykop wprowadzając swój "porządek".

#stoplemingom #obronapoziomu
  • 13
  • Odpowiedz
@surlin: a najbardziej rozwala mnie 'dyskusja na poziomie'. Haha, człowieku, jej wlasnie brakowałol, ale ze strony administracji. Zero dyskusji, bany tylko i ani słówka. A aferę rozpoczął ten własnie 'stary target', który już ma dość zagrywek tych u góry.
  • Odpowiedz
@Nikczemny: Właśnie o takim poziomie mówię... Zaczynając natomiast rozmowę od inwektyw, uniemożliwiasz mi odpowiedź.

@brmstufldigart: To się nazywa instynkt stadny... Szkoda tylko, że stado w swojej głupocie porywa całkiem fajne osoby.

@malpigwalt: @Szombierek: Przeczytajcie swoje posty i zastanówcie się na spokojnie, co mi - osobie która Was nie zna - mówią o Was.
  • Odpowiedz
@surlin: to nie inwektywa tylko stwierdzenie zmieszane ze zdziwieniem. Chyba sam widziałeś, że administracja wykopu to masakra i trzeba było podjąć jakieś kroki. Gdyby wszystko skończyło się w nocy to dialog pewnie też by został podjęty, a na głównej nie byłoby juz zboża. Ale trolle, karachany i gimbusy podchwyciły i taki jest efekt. Podsumowałbym to tak: wojna wymaga poświęceń.
  • Odpowiedz