Wpis z mikrobloga

Nie mam do kogo się zwrócić, przeszukałem tag, ale nikt nie miał podobnej historii.
Poznałem dziewczynę, dobrze nam było razem (tak mi się wydaje i sama tak mówiła) , wyznania miłości, planowanie przyszłości itp. Niestety po 3 miesiącach dowiedziałem się ze dziewczyna nie jest gotowa na związek, z powodu przeszłości i ze potrzebuje czasu i nie chce mnie trzymać przy sobie w niepewności.
I tutaj właśnie zaczyna się mój problem.
Dziewczyna została zdradzona, po zdradzie spotykała się z kilkoma chłopakami "na seks bez zobowiązań", później weszła znów w stały związek i po czasie znów została zdradzona.

Co sadzicie, czy to ze nie chce być ze mną to tak jak mówi przeszłość i potrzeba jej czasu, czy może nie ma znaczenia to, a ja nadaje się tylko do fz, tylko nie chce tego wprost powiedzieć?
I kolejne pytanie, czy jeśli by wyszło coś, to ktoś z taka przeszłością, mógł by zdradzić? Chodzi mi o to czy po tym wszystkim, taka osoba ma jeszcze jakieś uczucia, zahamowania itp, boje się, że mogła by sama być w stanie zdradzić teraz, po tym co ją spotkało.

Obecnie kontakt nam się trochę zmniejszył, rozmawialiśmy niedawno i mówiła, że dalej coś do mnie czuje, ale nie wie sama ile zajmie jej decyzja czy warto mi zaufać i być ze mną. Sam się zastanawiam, czy po prostu nie poznała kogoś innego, czy to faktycznie chodzi oto co przeszła, jeśli macie jakieś rady, to chętnie posłucham, czy warto walczyć czy dać sobie spokój.
#rozowepaski #zwiazki #tfwnogf #logikarozowychpaskow #seks
  • 43
@oli232: Rób swoje i się nie przejmuj. Będzie chciała to przyjdzie sama i to powie. Jak nie ta, to inna. Powód, dla którego jeszcze tego nie zrobiła nie powinien Cię ani trochę obchodzić. Ty jesteś facet, Ty nosisz spodnie i Ty ustalasz reguły gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ElGovanni: Z tego co mówiła, nie była na żadnej randce od ponad roku. Z resztą nigdy nie dawała powodów do zazdrości, jak razem się spotykaliśmy (do tego kontakt na fb był codziennie)
@oli232: urabia sobie ciebie tak, zebys byl na kazde jej zawolanie. bedzie cos w stylu, ja jestem taka poprana i musze miec A B C zeby wyjsc na prosta, ale w tym A B C ciebie bedzie malo. jak sama mowi, ze byla zdradzona niby 2 razy to na pewno wie jak to sie robi...
@progressive: mówiła że nikogo nie chce, że albo ja albo nikt inny
ale możesz mieć rację, może nie jest gotowa na związek ze mną, ale jak za jakiś czas się znów ktoś trafi, to już zmieni zdanie, może nie jestem odpowiednio atrakcyjny dla niej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ElGovanni: z tego co mówiła to chciała odreagować po pierwszym związku bo to był jej pierwszy taki poważny i taki długi
mówiła że drugi raz by nigdy tego nie zrobiła, ale wiadomo, nigdy się nie dowiem jak jest naprawdę
@ElGovanni: zgadza się, ale to nie ona zdradziła, to ją zdradzali, a ten seks bez zobowiązań zdradą nie jest, bo była sama, chociaż fakt ze to robiła mnie strasznie boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@robertx: sam nie wiem, nie myślę o niej jak by miała "przebieg"
Ponoć seks nigdy dla niej nic nie znaczył, to był dodatek do spotkań i wypadów na miasto w różne miejsca.
Teraz jest już długo sama, mówiła ze po ostatniej zdradzie z nikim już się nie spotkała.
@oli232: nie byłam zdradzana, ale znam blisko różowego, który marzył zawsze o księciu na białym koniu itp. aż wpadła dziewczyna w nieciekawe towarzystwo, gdzie faceci traktowali dziewczyny bardzo przedmiotowo, a że dziewczyna bardzo miękka i podatna psychicznie to po jakimś czasie zaczęła uważać za normalne, że faceci macają ją po cyckach za pierwszym spotkaniem i wszem i wobec głosiła, że faceci to tylko pomacać chcą, że nie ma już normalnych itp.