Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie irytuje takie szufladkowanie ludzi, co ma czesto miejsce nawet na tak wspanialym portalu jak wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na przyklad: twierdzenie, ze kobiety to ku...wy.Nie zastanowicie sie przez chwile nawet, ze wasze matki, siostry, ciocie to tez kobiety. Czyli uwazacie zenska czesc rodziny za jedna wielka KU...WE? Kobieta zrobila Cie w chu...? Ojej, jak mi przykro. Nie to co faceci, zawsze pomocni, zyczliwi, inteligentni i w ogole. To moze zmienicie orientacje i problem z glowy? Kolejny przyklad, kobiety nie potrafia dobrze jezdzic. Serio? Znam wiele kobiety, ktorych skille za kolkiem sa nie do pobicia przez przecietnego meskiego kierowce. Ogolnie heheszki z kobiet za kolkiem calkiem spoko. W ogole wszystkie zarty oparte na stereotypach sa ok, to tylko dowcipy. Bo jezeli ktos czerpie informacje z byle dowcipu i ja blednie powiela to nawet mi go nie zal. Przykladow mozna mnozyc, ale tu chodzi tylko o ogolny sens. Pamietajcie: nie wszystko jest biale albo czarne. Na swiecie sa tez odcienie szarosci.

Moral:


#oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #logika #scianatekstu
  • 14
@shinigami26: Nie bądź idiotą, to było anonimowe wyznania wykonane przez skrypt, on wcale nie jest tego autorem. A plusa dałem bo podobają mi się takie szczere wypowiedzi, co nie oznacza od razu że się z nimi zgadzam.