Wpis z mikrobloga

Nie bardzo. IMO inteligentniejszy i wybitniejszy aktor.

nie mamy wpływu na twoją ślepotę.


@fenis:
@barbapapa: Użycie słów "wybitny" i Stuhr w jednym zdaniu świadczy o kiepskiej ocenie albo zachwianej skali. Facet jest normalny, średni, może nawet dobry, na pewno miał kilka dobrych ról ale wybitny? On koło wybitności nawet nie stał, ja #!$%@? i jeszcze ludzie was plusują;/
  • Odpowiedz
@Aerials: Zdobywasz atencję marnym memem z Dudą, a czepiasz się przeciętnych żartów Stuhra.

Oprócz tego polecam przestać nadużywać pojęć lewactwo/prawactwo. A antypolakiem to Stuhr już chyba dawno został prawda? Czekam tylko na przykłady pro-polskich patriotów wśród osób publicznych.
  • Odpowiedz
ja tylko dodam że cała obszerna sztuka powinna być apolityczna... coraz mnie stref życia wolnych od podziałów politycznych, które powinny jednak ludzi łączyć pod względem estetycznym dla których są tworzone.
  • Odpowiedz
@Aerials: Może nie Karolak 2, ale Stuhr 2, ale obaj aktorzy prezentują podobne nastawienie do konkretnej grupy na scenie politycznej (lekceważenie, żarty, a że są aktorami to obrażanie kogoś mieści się w formie artystycznego przekazu, co a priori nie może być krytykowane przez kogokolwiek, no bo wolność słowa i wolność sztuki) . Aktorsko Stuhr to 7/10, całkiem niezły, ale na pewno nie wybitny. Wybitny to był np. Roman Wilhelmi; wybitny
  • Odpowiedz
Milion komentarzy, ale zadnego w ktorym ktos by opisal jakas jego "wybitna" role. Dlaczego? Bo zadnej nie mial, jest przecietnym aktorem ktorego kazdy kojarzy z filmu "chlopaki nie placza" i nic wiecej.
  • Odpowiedz
@augustulus: Jakimikolwiek by nie był aktorem to taki z niego lewak jak z koziej dupy trąba (ʘʘ) Ot Stuhrowi część żartu nie wyszło - bywa - a PiSofani mają ból dupy. Przepraszam. Do widzenia ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz