Wpis z mikrobloga

@Aerials: A ja widziałem choćby nawet we "Francuzach". I choć ledwo przetrwałem ten "seans", grał naprawdę dobrze. Taka dobra rada - nie zapętlaj polityki z innymi sferami życia. Poglądy mamy pewnie podobne, ale dystans się przydaje. Uwierz
  • Odpowiedz
Taka dobra rada - nie zapętlaj polityki z innymi sferami życia. Poglądy mamy pewnie podobne, ale dystans się przydaje. Uwierz


@fenis: Myślę, że to rada dla młodego Stuhra :) Sam tak wybrał - widać bardzo chce podzielić los Karolaka i zapewne wkrótce mu się to uda.
  • Odpowiedz
@Aerials: Parodie Soyki, Turnaua, Holoubka czy Kolonko też odniosłabyś do zamachu na muzykę, aktorstwo, dziennikarstwo? Chyba nie. Zwykły kabaretowy występ, a że w tej dziedzinie naprawdę mu wychodzi, to sobie pośmieszkował.
  • Odpowiedz
  • 23
@fenis: W niektórych kabaretach był ok, to fakt, ale - moim zdaniem - bez szału. Jest aktorem, jest synem swojego ojca, ale na pewno nie jest wybitnym artystą.
  • Odpowiedz
@Aerials: nie żartuj nawet. Pan Maciej jest zajęliśmy aktorem. Mało kto jest tak wielowymiarowy jak on, może zagrać zarówno czarny charakter, amanta, komedianta czy rolę super poważną i będzie przy tym autentyczny.
  • Odpowiedz
Skoro mam inne zdanie to znaczy, że się nie znam? :)


@Aerials: tak. Bo poruszasz temat właśnie w tym momencie, co jasno pokazuje prawdziwą motywację.
  • Odpowiedz
To samo mogę powiedzieć o tych, którzy pieją nad jego rzekomym talentem.


@Aerials: tak, możesz. Dlatego jesteście na równym poziomie, tylko macie zwrot przeciwny. Nie wiem czy to Cię pociesza i to chciałeś uzyskać tym argumentem ;)
  • Odpowiedz
@rajet: Cóż, z Twojego argumentu wynika tyle, że skoro wypowiadam się negatywnie o danym aktorze to właśnie przez wzgląd na jego preferencje polityczne. Właśnie dlatego celebryci nie powinni mieszać się do polityki - wówczas nie można oceniać ich kunsztu :)
  • Odpowiedz