Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki z #wroclaw
Rzadko się udzielam na wykopie, jednak tym razem chciałem prosić kogoś z Was o pomoc.
Jestem dość nowy w tym cudnym mieście i potrzebuję wybrać się do Ikei w weekend po ramę na łóżko. Problem w tym, że nie za bardzo mam ją jak przewieźć.
Znalazłby się ktoś chętny do pomocy z transportem, albo wskazał tańszy sposób niż dostawa prosto ze sklepu ? Naturalnie zapłacę jeśli będzie trzeba :)
(trochę też #praca)
  • 7
@skover: tak w razie czego tylko powiem (jak byś nikogo nie znalazł), że dostawa z Ikei jest całkiem niedroga i cena zawsze zawiera już wniesienie. Jedziesz, wybierasz, płacisz, umawiasz się na konkretną godzinę, panowie przyjeżdżają i elegancko wnoszą. Przy cenie łóżka to cena transportu nie będzie jakaś szczególnie odczuwalna. ;)
@skover: nie wiem jak we Wrocku, ale w Łodzi na parkingu obok ikei jest stało kilka busiarzy, którzy półgłosem proponowali transport, za rozsądną cenę. Albo się kręcili po magazynie, albo na parkingu tuż obok wyjścia. Warto się wybrać na rekonesans, my chyba 40 zł płaciliśmy za taki kurs spod sklepu do mieszkania (jakieś 13 km spokojnie to było).