Wpis z mikrobloga

Mirasy, chciałbym sobie kupić kierownicę do kompa, czy mógłby mi ktoś jakąś polecić? Problem w tym, że w wyścigi gram dość rzadko, ale jak już gram to chciałbym żeby się grało fajnie. Czy da się kupić jakąś sensowną kierkę tak do powiedzmy 200 - 300zł? Możecie coś polecić? #gry #pcmasterrace #wyscigi #kociochpyta
  • 5
@mody151: no właśnie tylko nie bardzo wiem co wybrać :) Tak jak mówisz większość czasu będzie pewnie leżeć, ale też nie chcę kupić jakiegoś szajsu który będzie mnie bardziej denerwował niż sprawiał frajdę :)
@Harold: jak chcesz mojej rady, to weź sobie jakieś badziewie z alledrogo do 100. Jak będzie Ci leżeć w szafie, to nie będziesz żałował, a jak sie wkręcisz w takie granie to wtedy pomyśl nad czymś droższym. Jakbym miał trochę więcej czasu na granie to zobaczyłbym jakie "kółka" są wspierane przez jakie gry, bo próbowałem tą moją podpiąć to Project Cars i poległem. The choice is yours ( ͡° ͜
@Harold: jeśli miałbym doradzić, to kupowanie czegokolwiek poniżej driving force gt / driving force pro logitecha, jest wyrzucaniem kasy w błoto, te najtańsze kiery na pewno będą leżeć w szafie bo przyjemność żadna i zero czucia auta. Te powyżej nawet używane są ok, nie ma z nimi praktycznie problemów. za 300zł jak najbardziej powinieneś DF GT znaleźć.