Wpis z mikrobloga

Drobna kobieta, filigranowa. No tak, w końcu to waga słomkowa. Początkowo zdystansowana i ostrożna, ale z każdą minutą coraz bardziej otwarta i uśmiechnięta. Opowiada, dlaczego się bije. Mówi o tym, że lubi być „kobieca”, a kiedyś chce być mamą… Joanna Jędrzejczyk.

Wiesz jaki jest problem z polskimi zawodnikami? Wybierają sobie do walk przeciwników-kelnerów po to tylko, by poprawić sobie ranking. A ja zrobiłam inaczej. Brałam walki, w których skazywano mnie na pożarcie. Mówiono: „Nie wygrasz tej walki, ta dziewczyna jest za dobra”. A ja mówiłam, że nie dość, że wezmę tę walkę, to jeszcze ją wygram. I dlatego jestem tu, gdzie jestem. Rozstrzygający był przypadek walki z byłą zawodniczką MMA. Nawet moi trenerzy mówili: „Asia, to jeszcze nie ten czas”. A ja odpowiedziałam tylko: „Naprawdę? Powiedzcie im, że jak dadzą konkretne pieniądze, to stanę do walki i ją nawet wygram”. Znokautowałam ją w drugiej rundzie. Dwa dni później był telefon z UFC.


#zainteresowania #ufc #sport #joannajedrzejczyk #mma #ciekawostki
MalyBiolog - Drobna kobieta, filigranowa. No tak, w końcu to waga słomkowa. Początkow...

źródło: comment_PSgyDZk3MFPZkZAZQFt1z1FmRpSKwbGj.jpg

Pobierz
  • 3