Wpis z mikrobloga

@hejtrick: moja rozowa uzywa do wszystkiego. oprocz wybielania jest zdrowy i pomaga np na nadweazliwosc zebow. polecam. zapytam ja dzis jak wroce z pracy ktory poleca bo sa przetworzone i nie a nie wien ktore lepsze.
  • Odpowiedz
@hejtrick: ja osobiscie nie bylem przekonany ale pol roku temu rozbolal mnie zab okropnie posnarowalem olejem i dalo sie zyc do dentysty. od tamtej pory jestem fanem tego magicznego cuda :)
  • Odpowiedz
@hejtrick:
@zas3k:
Panowie przepraszam ze tak pozno. nie zapomnialen o Was spokojnie. Jest olej rafinowany i nierafinowany. oczywiscie lepszy nierafinowany. najlepiej kupic przez internet chyba. w kwestii uzywania polecam do tak naprawde wszystkiego. na patelnie czy do innych potraw jak najbardziej. mozna tym myc zeby np najpierw przeplukac i poten tak jakby natrzec olejem. dobrze dziala na nadwrazliwosc i ponoc wybiela ale trzeba dlugo i regularnie. jesli mamy jakies poparzenie drobne mozna posnarowac przynosi ulge. Moja rozowa co jakis czas naciera nim wlosy ale tego akurat nie probowalem. Sam olej mozna trzymac w lodowce on wtedy twardnieje i ponoc dluzej ma te swoje wlasciwosci.

jakby co to pytajcie a ja
  • Odpowiedz