Wpis z mikrobloga

@flager: Jeden baran na wykopie też taką retorykę przyjął i nic mu to nie pomogło, albo bierzesz to zadanie albo spadaj z tego wątku. Innego wyjścia nie masz, frajerów co to im się wydaje że odwrócą kota ogonem to ja zjadam na śniadanie. A już mi apetyt na trolla pomarańczkę rośnie... ( ͡º ͜ʖ͡º)
@farmerjanek: Czyli kształciłeś się za czasów komuny, to już wiem skąd u ciebie to komusze podejście objawiające się nieumiejętnością obiektywnego patrzenia na rzeczywistość. Napisałbym ci, że z tego się wyrasta, ale w twoim przypadku już chyba za późno.
@flager: Jak to łatwo stygmatyzować ludzi, zarzucać innym coś na co samemu się choruje. Komuszków to ja wyczuwam na odległość i sądzę że # lewactwo to od ciebie zalatuje bo tylko oni tak lubią stygmatyzować. O komuszkach to ty za mało jeszcze wiesz, bo nie musiałeś z nimi się użerać bo nie szukali twojego ojca za to że był w AK, przez co musiał się ukrywać. Mało wiesz o komunistach i
@farmerjanek: Ale bredzisz, oczywiście ty masz zdolności paranormalne i wiesz o mnie oraz mojej rodzinie wszystko
Z tego co widzę po twoich komentarzach, to ty się uczepiłeś jednej strony jak rzep psiego ogona i nie dostrzegam w twoich komentarzach jakichś obiektywnych i wyważanych opinii, tylko zawsze trzymasz z jedną stroną, choćby nie wiem co. Ale to ja niby jestem lewactwem, jak jasna cholera byłem nim np. w tych wpisach:
http://www.wykop.pl/wpis/16871351/#comment-58530757
@flager: Sam zacząłeś ,,Oczywiście wiesz ile mam lat? '' w tym momencie ,,Jak najedzony to do spania, bo jutro czeka cię szkoła i rozwiązywanie zagadek.'' Teraz się zbulwersowałeś na ostrzejszą odpowiedź i znów dajesz mi rady jak Wielguckiemu, mimo że nikt twoich rad w tym momencie nie oczekuje. Każda moja odpowiedź była reakcją na twoją poprzednią. A z tego co widzę to nie umiesz przegrywać więc się bulwersujesz jeśli ktoś nie
@flager: chce Ci się marnować czas na pisanie z trollami?

@farmerjanek: Flager Ci napisał o rozwiązywaniu zagadek, bo sam zacząłeś się zachowywać jak debil i wysyłać jakieś demoty. Radą flagera było "słuchaj własnych rad". Masz gdzieś Flagera, który robi coś odwrotnie do tego, co sam radzi? Jeśli nie, to usuń konto :)
@Paladin_Woodrugh: Jeśli chcesz wspomóc kolegę to rób to mądrze i przyjrzyj się chronologii wpisów oraz odpowiedz na jaki temat był założony wątek główny, Co do trollingu to sam idź po nauki do Ospena. Ja nie uważam że mam zawsze rację i potrafię się przyznać do błędu bo nie ma ludzi nieomylnych. A patrząc na wasze wpisy i motywacje to sami byście chcieli uchodzić za takich. a tak się nie da.
Sam zacząłeś ,,Oczywiście wiesz ile mam lat? '' w tym momencie ,,Jak najedzony to do spania, bo jutro czeka cię szkoła i rozwiązywanie zagadek.''


@farmerjanek: Jeżeli ten tekst wziąłeś jako pisany na poważnie i przyczepienie się do wieku, to gratuluję zmysłu wyczuwania żartów
W porządku, niech ci będzie, wszystkie nasze komentarze potraktujmy poważnie, nawiasem mówiąc, twój pierwszy komentarz skierowany do mnie odebrałem jako żart i kilka następnych również (do pewnego momentu,
@flager: Standardowe odpowiedzi aby odwrócić kota ogonem... Tylko na tyle cię stać? Jednak nie potrafisz uznać porażki w dyskusji i proponujesz drugie koło do chronologii Wielgucki ideałem nie jest, ale w sprawie tego konkretnego twita ma 100% racji. Twoja próba deprecjonowania poprzez inną sprawę tej konkretnie która jest początkiem naszej dyskusji jest skazana na niepowodzenie. Podejrzewam że jesteś związany z KODem Bo inaczej byś tak emocjonalnie nie bronił tej sprawy.