Wpis z mikrobloga

Kontynuacja mojego wątku opisywanego w tym linku - http://www.wykop.pl/wpis/16833919/wykopki-na-wstepie-prosba-o-wykopanie-moich-feels-/

Narzeczona zapoznała się z tym wątkiem, moimi wpisami i waszymi odpowiedziami. Przyjęła to dosyć spokojnie, z początku była zła, ale przeprowadziliśmy rozmowę i wspólnie doszliśmy do porozumienia. Ogólnie obiecała się wziąć za siebie, ale prosiła mnie też o pomoc, abym ćwiczył razem z nią, by miała dodatkowy bodziec motywacyjny. Czyli mamy zamiar razem ćwiczyć, a co dokładnie jeszcze tego nie ustaliliśmy. Czy będą to biegi, siłka, aerobik, crossfit czy coś innego pewnie zdecydujemy w najbliższym czasie. Jedynie były wyrzuty w moją stronę, że poświęcam jej za mało czasu w domu, co w sumie jednak trochę by się zgadzało. Nie obraziła się też o to 5/10, które wywołało nie małą gównoburzę. Może ocena mojej osoby, ale w szczególności mojej różowej, była zbyt surowa, ale po prostu nauczyłem się w życiu krytycznie do wielu rzeczy podchodzić. Ale spoko, ogólnie ciągnie nas do siebie. Oczywiście zapraszam do dyskusji.

Zarówno ja, jak i moja różowa nie mamy kija w d..ie i raczej podchodzimy do siebie trochę inaczej, niż wtedy gdy chodziliśmy do technikum ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprawa ogólnie dla mnie przybrała pozytywny obrót, nikt na nikogo się nie gniewa, a przynajmniej zostały określone wspólne postanowienia. Ostatecznie nie spędziłem nocy na wycieraczce ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wnioski płynące z zaistniałej sytuacji: Mirki, nie zapominajcie o swoich lubych i poświęcajcie im trochę więcej czasu. Mirabelki, pamiętajcie dbać o swój wygląd i urok osobisty, nawet w wieloletnim związku.

W spoilerze wołam wszystkich plusujących i dyskutujących w poprzednim poście. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem.

  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wołam jw. tutaj lecą osoby komentujące. Jak kogoś zawołam drugi raz to proszę o wyrozumiałość. Jest was dużo osób do zawołania.

  • Odpowiedz
@bulwaa7: ćwiczenia polecam po prostu zacząć, teraz jest dobry moment, dokładnie w tej chwili :) wyszukujesz sobie "ćwiczenia dla początkujących" i jedziesz, można zacząć w domu. Nie potrzebujesz na początku ani siłowni ani sprzętu, przy czym karnet na siłownie często dobrze mobilizuje, bo jednak się płaci.
Moim zdaniem najważniejsze - uprawiaj TYLKO taki sport, jaki sprawia ci przyjemność. Jeżeli nie odpowiada ci bieganie, siłownia, taniec... po prostu zmień. Zmieniaj tak
  • Odpowiedz
Wołam jw. tutaj również lecą osoby komentujące. Jak kogoś zawołam drugi raz to proszę o wyrozumiałość.

  • Odpowiedz
@bulwaa7: no jak różowy jest spoko to można o wszystkim pogadać nawet o tym ze jej się np przytyło i powinna się tym zainteresować. Takie różowe są najlepsze a nie jakieś księżniczki, co się fochają jak powiesz ze się jej ręka machła przy malowaniu oka... Tak wiec mimo wszystko fajnie trafiłeś i ja też bo mój różowy też mi wiele wybacza ;)
  • Odpowiedz
@bulwaa7: prawidłowo :) w związku głownie chodzi o rozmowę, więc rozwala mnie jak koleżanki opowiadają, że wolą wszystkie problemy przemilczeć, i poczekać aż chłopak się domyśli
  • Odpowiedz