Wpis z mikrobloga

Co do afery z tym elektrykiem. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę #stulejacontent, ale bezinteresowna pomoc, to jedna z cech człowieka charyzmatycznego. Gdybyście nie byli tak społecznie upośledzeni, to może poderwalibyście wreszcie jakąś laskę. Tak wyglada życie. Masz kolegę radcę prawnego i naprawisz mu komputer, to on Ci kiedyś poradzi i na odwrót.

#niebieskiepaski #rozowepaski #oswiadczenie #afera
  • 20
@richirich:
Jak te posty to nie zarzutka, to rozumiem pomóc bezinteresowanie jakiemuś kumplowi czy coś, ale obcej osobie, którą 1 raz widzę na oczy w nocy o północy to tak nie bardzo.
@Mysciak: ja nie troluje. To ktoś wziął sobie za punkt honoru zrobienie z tego festiwalu #!$%@? i głoszenia że "psuję" kobiety. Co jakiś czas spotykam się z randomami z wypoku i pomagam zupełnie obcym ludziom. Co w tym dziwnego/strasznego/niedorzecznego/niedopuszczalnego. Wolę myśleć że autor wpisu co ma już 1000 plusów jest trollem. Trochę to smutne że tak lwia część wykopu idzie jego tokiem myślenia i mu przyklaskuje. Na dodatek dał mnie na
@richirich: poza tym to mój czas i właśnie tak chciałem go spożytkować i nie żałuję. Kogoś spotkałem miło spędziłem czas, czegoś się nauczyłem. Radość czerpię z niesienia pomocy i dzielenia się wiedzą. A że w moim bliskim otoczeniu są ludzie bez problemów to zobaczyłem kogoś na wykopie i stwierdziłem że mogę pomóc. Nawet nie do końca bo szukanie kabla w ścianie mnie przerosło. dałem kilka rad, wskazoweek, chwilowe rozwiązanie i pojechałem
@Usmiech_Niebios: nigdy nie jest się szczęśliwym 24h na dobę. Żyje się dla tych krótkich chwil szczęścia które potrafią potem działać dłużej.

A spełniony nie jestem bo jeszcze nie osiągnąłem tego co chcę osiągnąć. Tak moje życie nawet jak się przejmuję jest szczęśliwe, bo mogę zauważyć kogoś normalnego, pośród sterty gówna.
@richirich: kurczę, nie mogę doszukać się, o co chodzi... mozesz podac linka? :>

@Tymian: nie do końca wiem, o co chodzi, ale sądząc jedynie po Twoich wpisach w tym wątku - coeszę się, że są jeszcze tacy ludzie jak Ty :)

@zomowiec: istnieje :)
co powiesz o pomocy przy przeprowadzeniu np. osoby niewidomej przez ulicę, podprowadzeniu do autobusu, albo o pomocy w niesieniu starszej pani zakupow?
Jasne, mozna iść