Wpis z mikrobloga

Tak czytam to mirko i czytam i w sumie przyznam wam różowe, że jesteście najważniejszymi rzeczami w życiu mężczyzny. Zobaczcie jak wiele rozgrywa sie tutaj tematów #tfwnogf Ludzie są nieszczęśliwi bo brakuje im was. Właśnie różowe paski pchają nas do działania, motywują do rozwoju. Nikt z nas nie byłby szczęśliwy gdyby nie wy. Dziękujeże jesteście (chociaż i mi was brakuje) <3

#rozowepaski #przemyslenia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janusz_sukcesu: Trochę za bardzo generalizujesz, twierdząc że różowe są najważniejszymi rzeczami w życiu każdego mężczyzny i stanowią gwarancję szczęścia. Ludzie są różni; jeden chce mieć pannę, drugi pełny portfel, trzeci szybki samochód a czwarty polecieć w kosmos. Chociaż faktycznie przeglądając tag #tfwnogf można odnieść wrażenie, że niektórzy świata nie widzą poza dziewczynami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@janusz_sukcesu: Szczerze? To jeden z najgłupszych postów, jakie dzisiaj przeczytałem. Ja jakoś nie słyszałem od żadnej kobiety tekstu w stylu "dziękuję że jesteście mężczyźni, bo gdyby nie wy, nie mogłabym zostać matką, nie miałabym dla kogo się stroić, malować dbać o siebie, musiałabym z---------ć na wszystko sama w robocie i przychodzić do pustego domu". ŻADNA kobieta nie pcha mnie do działania. Robię wszystko dla SIEBIE i to właśnie ja sam
  • Odpowiedz