Wpis z mikrobloga

@fledgeling: Niestety, nie mam całości. Autor zdążył zablokować swój wpis. Pewnie po to, żeby nie ujawnić dowodów swojej bezsprzecznej niewinności. Może go zapytaj o dowód, jestem pewien, że dostarczy kontekstu.
  • Odpowiedz
@fledgeling: Teksty opublikowane przez pana dziennikarza nie mają usprawiedliwienia. Screeny mówią same za siebie. nie potrzeba tu komentarza. No chyba, że mówimy o bardzo drastycznych prowokacjach, wtedy oczekiwałbym, że pan dziennikarz nie będzie blokował tych wpisów, a pokaże nam, co sprowokowało go do tak chamskiej reakcji i do użycia gróźb użycia siły fizycznej.

Ty chyba nie bronisz kogoś tylko dlatego, że może być powiązany z KOD, prawda? Nie bronisz każdej,
  • Odpowiedz
@Ostrowod: Dla mnie po prostu nienormalne jest, że wrzucasz wpisy innych ludzi, z innego serwisu na wykop.
Zwłaszcza wyrwane z kontekstu. Skoro ci ludzie nie mają tutaj kont - to nie mają szansy ci odpowiedzieć. Możerobisz to świadomie, w ramach doraźnej walki politycznej? Jak masz z gościem problem - to rozmawiaj z nim na twitterze.

We wpisie, który zalinkowałeś żaden polityk nie wyzywa ludzi, są tylko bardzo prawidłowe określenia osobników, którzy życzą śmierci prezydentowi - bydło.


Skąd mam wiedzieć jaki jest kontekst wpisu który ty zalinkowałeś? Bo jak poprosiłem o kontekst i źródła: to się okazało, że ich nie masz. Może ten koleś odpisał tak komuś, kto na to zasługiwał? Skąd mam wiedzieć, że nie manipulujesz? W przeciwieństwie do ciebie weryfikuję to co czytam. I z mojej perspektywy wygląda to tak: w celu doraźnej walki politycznej wrzucasz wyrwane z
  • Odpowiedz