Wpis z mikrobloga

@Seiffre: Rada na przyszłość: jak zastanawiasz się czy coś dostanie sequela sezon to wejdź na MALa tego tytułu i sprawdź rubryczkę "Source". Jeśli zobaczysz tam napis "Light Novel" to będzie znaczyło, że na 99% tak się nie stanie.
@Adrian00: Dlatego 99% a nie 100, bo zdarzają się sytuacje wyjątkowe jak wymienione przez Ciebie czy przynosząca górę hajsu seria Monogatari albo finansowany przez państwową TV Log Horizon. A nawiasem mówiąc to nie wiem kto wpadł na pomysł z dokończeniem Durarary po 5 latach od premiery pierwszego sezonu i jakie miał ku temu powody, ale patrząc na samą sprzedaż BD/DVD to musiał się mocno tłumaczyć.
@Adrian00: Tego Ci nie powiem, bo aż tak mocno się nie zagłębiałem, bo sama seria mnie aż tak bardzo nie interesuje. Nie oglądam drugiego sezonu, więc nawet nie mam porównania jakościowego do pierwszego, który swoją drogą wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił - nota bene autor napisał też Baccano, który zdecydowanie lepiej pasuje do konceptu wielu bohaterów i zabawy z miejscem/czasem akcji - Durarara jest po prostu za długa i nieinteresująca.