Wpis z mikrobloga

Afera aferą, ale to jest jakaś masakra. Wchodzisz na portal z którego czerpiesz ciekawe i często wartościowe informacje, a tu co? Główna pełna bzdet. Trollować administrację to jedno, ale #!$%@?ć własny portal, własne miejsce to już lekko #!$%@?ęte jest. Przykro się na to patrzy. :/ Chciałbym więcej napisać, ale szczerze brakuje mi słów.

#afera #boldupy #quovadiswykopie #zboze
  • 7
@borysses: weź się #!$%@? zastanów co #!$%@?! Część dodaje, część czyta i komentuje. Jestem tu żeby porozmawiać, poczytać etc. A to co jest na głównej to jakieś #!$%@? gówno które sensu najmniejszego nie ma.

@Mave: A to znaczy że serdcznie gdzieś mam te oświadczenia itd. Wykop to jest portal informacyjny i fajna społeczność (choć co do tego zaczynam mieć wątpliwości.) Nie mam ochoty tu zaglądać i patrzeć na gimbusiarskie akcje.
@goomowy: Taki był cel, w słusznej moim zdnaiem sprawie, choć faktycznie trochę się to dłuży (lecz bez obaw, pewnie jutro wróci do normy). Nigdy nie uczestniczyłam ani raczej nie wypowiadałam się przy okazji różnych afer (nie bawiło mnie to, nie miałam czasu itd). Tym razem myślę, że dobrze się stało, bo banowanie ludzi jak leci, za nic, jest słabe, biorąc pod uwagę, że to my (jak widać przy okazji "afery zbożowej")