Wpis z mikrobloga

  • 236
Uwielbiam swoją dziewczynę. Dziś rano, zaraz po śniadaniu zaproponowała spontaniczny s--s bo powiedziała, że jutro ma okres i szkoda zmarnować okazję :)

#zwiazki #s--s #rozowepaski
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@H2ObezGMO: Sam widzisz, że nie jest tak super i niespecjalny to powód do radości, że dziewczyna się na takie rzeczy godzi albo nawet sama je proponuje. Motywy kierujące kobietą idącą z facetem do łóżka są tak różne i skomplikowane jak linie papilarne. Ale troska i zdrowy rozsądek podpowiadają, by te dni po prostu przeczekać. Normalny facet nie powinien mieć problemów z jednym tygodniem bez seksu.
  • Odpowiedz
@Spacijesc: nie chcesz to nie wierz, ale Twój organizm raczej nie jest wyznacznikiem tego, co czują WSZYSTKIE kobiety. Moja podczas okresu jest bardzo chętna, czasem nawet bardziej niż bez okresu. Gdyby nie sprawiało jej to przyjemności to raczej by się do łóżka nie pchała
  • Odpowiedz
@VanDahl: Nie mówię tylko o swoim organizmie, ale o rzeczach już dawno znanych lekarzom. Spytaj choćby pierwszego z rzędu ginekologa: powie Ci, że jak już musicie, to Wasza sprawa, ale odradzałby raczej. Zresztą, nie trzeba naukowych doświadczeń ani ankiet wśród miliona kobiet, by na to wpaść.
Tak, jak już napisałam wcześniej - nie sposób na pewno ustalić, dlaczego kobieta idzie z facetem do łóżka. Dla Was może jest to proste
  • Odpowiedz
@VanDahl: Człowieku z kim Ty gadasz, to jest idealny przykład rakowego różowego z wypoka. Według niej każdy pierwszy raz dla kobiety to słabe doznania, mój różowy kiśnie z niej za każdym razem jak widzi jej nick:D a minęło od tego tyle czasu. No i niestety musisz przyjąć do wiadomości, że ona to wyznacznik WSZYSTKICH różowych(ale tylko w swojej główce). Tego braku przyjemności dla kobiet podczas okresu nie skomentuję..
  • Odpowiedz
@Spacijesc: Droga Różowa koleżanko Twój chłopak (jeśli go masz) chyba nigdy nie robił Ci dobrze podczas miesiączki. Nie wiem czy u Ciebie też tak jest ale przynajmniej w moim przypadku podczas okresu moje ciało jest bardziej wrażliwe i mocniej reaguje na jakiekolwiek pieszczoty ze strony mojego mężczyzny. Może właśnie dlatego sporo dziewczyn decyduje się na s--s podczas miesiączki. Wydaje mi się, że jeśli stosunek odbywa się raz podczas całego okresu
  • Odpowiedz
@Spacijesc: Dziewczyno, mówisz tak, jakbyś nigdy nie spotkała partnera, który by traktował Cię z szacunkiem. Jak zaczęliśmy tematy łóżkowe z moją dziewczyną, to jedną z pierwszych rzeczy o którą mnie zapytała, to czy nie brzydziłby mnie s--s w trakcie miesiączki, bo to wtedy ma największą ochotę na s--s i najwięcej przyjemności jej to sprawia. Nigdy nie namawiałem swojej kobiety do seksu i nie wywołuję u niej poczucia winy, jeżeli nie
  • Odpowiedz
Znając ciało partnera tak dobrze jak swoje i kochając nie ma rzeczy które by obrzydzały, no ale są różni ludzie


@Chemical_Brother: No tu trochę przesadziłeś. Naprawdę sądzisz, że kochając moją kobietę powinienem wielbić również pławienie się w jej krwi miesięcznej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do punktu widzenia różowych. Jedne może to kręcić, inne mogą czuć dyskomfort. Stąd moje "enjoy" w kierunku Bequin.
  • Odpowiedz
@metalowy_pasterz: ale ty na serio myślisz, że byłbyś po pępek zalany krwią? Matko święta...

@Spacijesc: Żaden lekarz mi nigdy nie powiedział, że nie powinno się uprawiać seksu podczas okresu, a już nie u jednego byłam. Wręcz przeciwnie, s--s każą uprawiać dla przyjemności. A niektórym kobietom s--s podczas okresu sprawia przyjemność. Jaką chorobę można złapać w ten sposób? Jak cię czytam to nie wierzę w to co widzą moje
  • Odpowiedz
@Dominini: @Pavuloon: @chanequa: @Bequin: I nigdy nie wydało się Wam to dziwne mieć największą ochotę wtedy, gdy leje się krew, a nie wtedy, gdy byłoby to najbardziej pożądane że względu na naturę, płodność, estetykę i całą masę innych rzeczy? Że trzeba dopiero krwi, by kobieta naprawdę chciała zaciągnąć swojego faceta do łóżka?
Ja robię to normalnie, na co dzień, dlatego w czasie okresu nie
  • Odpowiedz
I @Chemical_Brother: Widzę, że uważnie śledzisz moją aktywność :) Cieszę się, że dostarczam Ci tylu powodów do radości i hejtu - w końcu chyba po to jesteś na wykopie. Pozdrów swojego "wyjątkowego" różowego. :)
  • Odpowiedz
@Spacijesc: jesteś chora, atakujesz mnie bo lubię s--s w trakcie miesiączki i sugerujesz, że tylko wtedy :D twoje wywody są tak bez sensu, że już rozumiem czemu ktoś wyżej wspomniał że śmieje się na widok twojego nicka. "desperacką chcicę" lubię odczuwać codziennie, krew mnie nie kręci, ale też nie przeszkadza, tak samo jak mocz (te damskie wytryski), nie wspominając o analu.

  • Odpowiedz