Wpis z mikrobloga

  • 236
Uwielbiam swoją dziewczynę. Dziś rano, zaraz po śniadaniu zaproponowała spontaniczny seks bo powiedziała, że jutro ma okres i szkoda zmarnować okazję :)

#zwiazki #seks #rozowepaski
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spacijesc: To co nazywasz normalnością jest tylko zawężeniem rzeczywistości do Twoich wąskich ramek tolerancji, które narzuciło Ci środowisko kulturowe i które bezkrytycznie przyjęłaś. Każda kultura co innego uznaje z normalne, warto więc czasem zastanowić się, czy sens ma tak krytyczne spojrzenie wywołane jedynie przez własne ograniczenia. Zachowanie jakie sobą reprezentujesz wskazuje bowiem jedynie na to, że sama byś chciała poddać się zachowaniam ponad standardy jakie przyjęłaś, ale że się boisz
  • Odpowiedz
@Spacijesc: Oj nie czuj się taka wyjątkowa, mój pech chyba, że trafiam, przeglądam aktywne i gorące, nie Ciebie, bo nie jestem masochistą. Po prostu jak kolejny raz trafię na Twe mądrości to mi się nóż w kieszeni otwiera. Wybacz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Spacijesc: Mnie też krew nie kręci i nie każda kobieta krwawi jak zarzynany świniak, więc przesadzasz z tym taplaniem się w krwi. O moje zdrowie się nie martw, jest w 100% dobre.
Są kobiety, wyobraź sobie, które uprawiają seks częściej niż raz w tygodniu albo nawet częściej niż raz dziennie i to, czy miesiączka jest czy nie, nie wpływa na ich "chcicę".
P.S. Nie możesz przemawiać ani w imieniu normalnych
  • Odpowiedz